PDA

Zobacz pełną wersję : W jakich sklepach kupujecie swój sprzęt muzyczny?

Pandor12
29-07-2013, 17:39
Cześć! W jakich sklepach kupujecie swój sprzęt muzyczny? Ja zazwyczaj robię zakupy w sklepie You can see links before reply (You can see links before reply) ale może polecili byście mi jakieś inny sprawdzony?

Mustafa
29-07-2013, 17:48
W jakich sklepach kupujecie swój sprzęt muzyczny? Tam gdzie oferują najlepsze ceny :P

grafit
29-07-2013, 17:52
Nagłośnienie:
You can see links before reply
Instrumenty:
Ceny w tych sklepach dla siebie jestem w stanie wynegocjować najlepsze...

dcg
29-07-2013, 20:38
Popatrz na forumowe banery.
Partnerzy forum obiecali dla userów dobre ceny.

kris11
29-07-2013, 20:53
Wieksze rzeczy w Thomann i muzyczny.pl.

bamber71
29-07-2013, 21:16
Wcześniej Gama Konin, potem Ragtime i MOstrowski - to moje najbliższe sklepy ( You can see links before reply (You can see links before reply)) czasem zdarzy się musicexpres a ostatnio Thomann

aplauz
29-07-2013, 21:56
Dziwie się że tak wielu kupuje u Thomann'a . 15 lat jeździłem busami po sprzęt do niego a teraz poza produktami jego marki WSZYSTKO taniej kupuję w Polsce i ma Polską gwarancję , Polską fakturę ii Vat 23% do odliczenia.

Thomann trochę wypiął się na klientów i Polskie firmy i jak masz działalność to masz tylko rok gwarancji i dupa !.

puzzleband
31-07-2013, 11:14
Music Center w Poznaniu. Raz z przyzwyczajenia dwa ze względu na klimat :-)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Ata-she
02-08-2013, 23:04
Polecam Ostrowskiego we Wrocku.Dobre podejście,praktycznie zawsze jakiś upust,dobre doradztwo,serwis na miejscu,żadnych problemów z gwarancją.

Maillite
02-09-2013, 12:57
:)

[Mod info - Kolego, nie spamuj, proszę.]

Sławek
03-09-2013, 11:13
Sklep muzyczny w Grudziądzu.
Pokazuję cene jaka jest na allegro i taka dostaje.

zyga
03-09-2013, 11:38
Ostatni zakup za niemałą kasę You can see links before reply W długiej już historii zespołu był to zakup najpoważniejszy, ale 100% satysfakcji plus wsparcie producenta w każdej chwili i 30 miesięcy gwarancji. Wcześniej sporo kupiliśmy w MusicStore w Poznaniu i drobniejsze rzeczy w musicexpress.pl. Czasem też zakupy w naszych lokalnych sklepach, do firmy ostatnio poważna inwestycja zrealizowana w You can see links before reply w Rzeszowie.

verce
03-09-2013, 11:39
Sklep muzyczny w Grudziądzu.
Pokazuję cene jaka jest na allegro i taka dostaje.
Na allegro jest drogo. ;)

aplauz
03-09-2013, 13:14
Wiele , jeszcze taniej kupicie w Music Express powołując się na nick forumowy. Dziwię się że nie korzystacie z tego dobrodziejstwa. Kupe kasy można zaoszczędzić.

pgbolo
04-09-2013, 15:17
Ja kupuję tutaj

skubiszek
04-09-2013, 17:02
ja też kupuje w Music Express- podajesz nick i forum i heja zniżki na prawdę bardzo duże !!

aplauz
04-09-2013, 20:06
Nikt nie pisze szczerze. Przecie u mnie kupują :)

Mustafa
04-09-2013, 21:35
Ja robiłem duże zakupy w M.E ale nie bezpośrednio tylko przez ..... .... i dostałem jeszcze lepsze ceny. Ale ciiiiiiii.. :D

Raf4G
04-09-2013, 21:57
Większość zakupów robię w M.E., chociaż czasami także w Thomanie lub w bydgoskich sklepach muzycznych. Ostatnio zakupiłem w Thomanie srebrny statyw Spider baby. Dlaczego go zakupiłem? Przeczytałem opinie o statywach na naszym forum i po raz kolejny się nie przeliczyłem. Przy okazji również polecam, choć wiem, że odbiegam od tematu :)

Sławek
21-12-2013, 17:41
Wiele , jeszcze taniej kupicie w Music Express powołując się na nick forumowy. Dziwię się że nie korzystacie z tego dobrodziejstwa. Kupe kasy można zaoszczędzić.
Jakiś czas temu kupiłem tam ze znizką.
Teraz w banerze nie ma informacji o 10% znizki dla forumowiczów.
Czy jeszcze to funkcjonuje?

monika.kow79
05-11-2015, 11:55
Mój mąż korzysta z oferty sklepu internetowego You can see links before reply mają zawsze dostępny cały asortymet, szybką dostawę i zupełnie sensowne ceny. polecam

tomekhajduk55
05-11-2015, 12:54
A ja kupuję w You can see links before reply(1,,).aspx ,bo tam pracuję :D

przemoo81
05-11-2015, 13:01
Music Store Poznań - atmosfera super, ceny bardzo dobre!!!!!!!!!!!!!!!! jeśli ktoś chce sprzedać swój "stary" sprzęt - pomogą znaleźć klienta, naprawdę super ekipa :)

Criss
05-11-2015, 14:20
Na chwilę obecną oświetlenie i drobnostki kupuję w Led-Effect, Music Express i Lighting Center. Dobre ceny - a jak nie, to i tak "robią" się dobre ;)

I fakt faktem, że ostatnimi czasy w Polsce dużo rzeczy jest taniej niż w Thommanie. W Niemczech ostatni raz kupowałem chyba z 2 lata temu (stamtąd mam nagłośnienie, mikrofony, kompresor i efekt na wokal). Od tego czasu resztę kupowaliśmy w Polsce.

Exodus
05-11-2015, 21:41
Hmmm - Ja też ostatnio kupuję w Led-Effect :) i powiem wam, że się trochę zdziwiłem. Na stronie zobaczyłem taką dość ładna panią ze słuchawką więc zadzwoniłem aby porozmawiać z nią i posłuchać jej aksamitnego głosiku a gdy zadzwoniłem to usłyszałem jakiś przepity męski - o fuuuuj

A tak poza tym sklep extra :D

JARECZKO
05-11-2015, 21:47
MusicStore - Poznań
MusicExpress
Kilka razy Thomann

Ogólnie zawsze tam gdzie dostanę najlepszą cenę :D

NIKSE
06-11-2015, 01:01
Witam
NIKSE: Polecam, oczywiście sklepy w PL:
Warszawa - You can see links before reply - dodatkowo własny serwis :)
Szczecin - You can see links before reply - dodatkowo własny serwis :)
Szczecin - You can see links before reply - dodatkowo własny serwis :)
Będzin i Mysłowice - You can see links before reply

RafU
06-11-2015, 10:01
A ja moze z innej beczki, gdzie nalezy nic nie kupowac.
4dj Szczecin, wlasciciel to jeden wielki oszust, klamczuch i kretacz, sklep totalnie nie ma niczego na stanie, zamowienia u nich wygladaja tak, ze on kupuje w innych sklepach dla klienta. Gosc ma z 30 komornikow, mnie oszukal na prawie 7tys, po prawie 3 latach odzyskalem pieniadze przez prawnika, i kasa zwracal mi w ratach przez 8mcy bo nie dysponowal taka gotowka by oddac calosc.
Gosc jest tak perfidny, ze nie wysle po wplacie nie wysle towaru, bo nie ma z czego go zakupic, wysyla dopiero gdy nastepny klient wplaci kase i ma za co kupic.
wiec panowie OMIJAC BOKIEM!

kerajs
07-11-2015, 19:40
Klawisze i nagłośnienie (+ super serwis)
KEY STORE - Tarnowo Podgórne
Oświetlnie , przewody
Musicexpress - Kuchary
LED-EFFECT
Gama - Konin

stylowybankiet
07-11-2015, 22:03
thomann i jeszcze raz thomann a jak przyjdzie kupić coś w Polsce to tylko Musicexpress

SklepyMuzyczne24PL
10-11-2015, 02:16
Wszyscy kupuja w Thomann a gdzie lokalny patriotyzm? :)
w PL jest kilka ciekawych sklepow a w prawie kazdym mozna ponegocjowac i dostac taka cene jak w TH

the_boss81
10-11-2015, 09:47
To może i prawda... ale jak się czasem wręcz miesiącami ma czekać, aż dystrybutor łaskawie zamówi towar, który na stronie sklepu jest "dostępny od ręki", a potem niech jeszcze przyjdzie tygodniami czekać na łaskawą odpowiedź serwisu... to się może patriotyzmu odechcieć...
Absolutnie nie wrzucam tu wszystkich do jednego worka - choćby np. dla tego, że biedny Pan serwisant nie zmieni tego, że nienażarty szef każe mu obskoczyć 2 stanowiska... - na pewno zaczyna u nas być lepiej... ale też i nadal nie brakuje takich, którzy psują opinię tym dla których klient jakieś poważanie ma... - pozdro ;)

bamber71
13-11-2015, 18:52
Ja ostatnio wszystko biorę w Musicexpress. Dobre ceny, szybka wysyłka. Towar potrafi przyjść na drugi dzień po zakupie.

RafU
13-11-2015, 18:58
Mnie ostatnio dobil polski dystrybutor RCFa, z taka amatorszczyzna i podejsciem do klienta nigdy sie jeszcze nie spotkalem, a przerobilem juz troszke gratow i firm w swojej karierze

stylowybankiet
16-11-2015, 00:12
Wszyscy kupuja w Thomann a gdzie lokalny patriotyzm? :)
w PL jest kilka ciekawych sklepow a w prawie kazdym mozna ponegocjowac i dostac taka cene jak w TH

No właśnie gdzie ?
Czemu zagraniczny sklep nie woła odemnie kasy za wat ?
Czemu mam z Niemiec wszystko w max 3 dni w domu ?
Czemu to Niemiec przyśle mi email w którym zaoferuje mi towar za 50 % ceny katalogowej ?

Ciekawe mają sklepy w PL podejście do klienta .
To sklep jest dla klienta a nie klient dla sklepu - jak się doi klienta bez opamiętania to nagle szok ,że poszedł gdzieś indziej .

HEINEKEN
16-11-2015, 07:21
No właśnie gdzie ?
Czemu zagraniczny sklep nie woła odemnie kasy za wat ?
Czemu mam z Niemiec wszystko w max 3 dni w domu ?
Czemu to Niemiec przyśle mi email w którym zaoferuje mi towar za 50 % ceny katalogowej ?

Kolejno:
To, że masz NIP EU i kupujesz netto do czasu aż unia nie jeb** (a zapowiada się, że jeb** szybciej niż się wszystkim wydaje) to nie zasługa Thomanna ani też ułomność polskiego sklepu. Nie przesadzaj. Na pocieszenie napiszę Ci, że ja kupuje z VATem taniej niż tam netto, a 23% jeszcze sobie odliczę...

Nie w max 3 dni, tylko CO NAJMNIEJ 3 dni. Zamawiając w poniedziałek rano masz najszybciej w środę, a często zdarza się że już w czwartek. Biorąc towar z polski w poniedziałek mam go we wtorek. Gdzie korzyść Thomanna?

Tylko 50%? A to nie proponują za darmo? No popatrz, taki zajebisty sklep, sam nie zarobi a jeszcze dołoży, żeby klient miał. Stary, skończ z tymi bajkami, naprawdę...

stylowybankiet
16-11-2015, 15:32
Kolejno:
. Stary, skończ z tymi bajkami, naprawdę...
Ty waść lepiej skończ bo jak wiadomo jesteś sklepikarzem - weź sobie do serca to że od lepszych trzeba się uczyć a nie na nich pluć .
Właśnie reprezentujesz typowe polskie podejście --- SKLEPIKARZ PAN i zawsze ma rację i właśnie dlatego ludzie kupują gdzie kupują czyli tam gdzie KLIENT TO PAN .

HEINEKEN
16-11-2015, 16:39
Liczyłem na rzeczową dyskusję, ale skoro brakuje Ci argumentów, trudno - kupuj dalej drożej za ojro u Niemca, nikt Ci nie broni.

Tylko nie pisz więcej takich bzdur z dupy branych, bo wpadają tu naprawdę ludzie podatni na takie wpisy...

Mustafa
16-11-2015, 17:01
Z kogo ty chcesz idiotę zrobić ? Wydałem w Thommanie na przełomie lat już prawie 50 koła i jakoś nigdy nie dostałem takiego emaila ani ja, ani moi znajomi którzy tam kupowali. Dlatego ostatni zakup suba zrealizowałem w Wolsztynie gdzie dostałem o 500zł lepszą cenę niż w Tumanie i sprzęt miałem na drugi dzień rano w domu. Pokaż mi tu te rzekome emaile z ofertą 50%. Takie teksty to możesz wciskać dzieciom w przedszkolu. Bez obrazy :P

stylowybankiet
16-11-2015, 18:41
Z kogo ty chcesz idiotę zrobić ? Wydałem w Thommanie na przełomie lat już prawie 50 koła i jakoś nigdy nie dostałem takiego emaila ani ja, ani moi znajomi którzy tam kupowali. :P
Sorki ale te 50 koła przez kilka lat to żaden obrót - zrób tyle w kwartał a zostaniesz odpowiednio doceniony .
No i najważniejsze dopisz się do listy meilingowej wypełniając ankietę .

Ps - zaopatruje u NIEMCA siebie - 4 współpracujących ze mną dejów i 3 cover bandy - oprócz tego kilku handlowców . Mój miesięczny obrót z thomanem nie rzadko przekracza 30 tys zł .
Dlatego sorki ale proszę patrzeć ciut dalej jak na czubek własnego nosa i nie mierzyć wszystkich jedną miarą . Można płaszczyć się po polskich sklepach o parę zł upustu lub po dystrybutorach ,hurtowniach a można też robić interesy z kimś kto łaski nikomu nie robi .
Przykład z ostatnich dni - MIKSER PIONEER DJM S9 cena w PL 7850 za szt - chętnych kupa a nikt nawet im nie powie kiedy będzie dostępny a dzięki Thomanowi ja i kilku moich znajomych już bawimy się tą zabawką mimo że oficjalnie nie dotarła jeszcze do sklepu .You can see links before reply a tu link na fotki tej zabawki już w moim domuYou can see links before reply

tak więc jest sklep i sklepik i klient oraz Klient .
POZDRAWIAM SERDECZNIE

stylowybankiet
16-11-2015, 18:47
Liczyłem na rzeczową dyskusję, ale skoro brakuje Ci argumentów, trudno - kupuj dalej drożej za ojro u Niemca, nikt Ci nie broni.

Tylko nie pisz więcej takich bzdur z dupy branych, bo wpadają tu naprawdę ludzie podatni na takie wpisy...
Od dawna zauważam że twoje wypowiedzi nie bardzo mają inny sens jak zapełnianie literami ekranu lub zwracania uwagi na zawarty w stopce link . Ostatnio coraz rzadziej zaglądam na to forum z racji tego iż rozgościł się tu klan takich dziwnych panów zawsze mających rację i na siłę sprzedającym swoją wizję wszystkiego .

Do dyskusji trzeba partnera TY dla mnie takim NIE JESTEŚ .

Mustafa
16-11-2015, 19:30
Stylowy, nie przeczę że robisz z nimi duże obroty, ale wybacz TU JEST FORUM MUZYKÓW a nie handlarzy. Pisząc że robisz miesięcznie z nimi 30 tys obrotu o czym to świadczy ? No bez jaj :P Który muzyk robi z Thommanem takie obroty miesięcznie ? Temat dotyczy tego gdzie my muzycy kupujemy sprzęt, a nie z kim kooperują handlarze czy mniejsze sklepy!!! Jak Thomman zacznie robić takie 50% upusty dla nas przeciętnych muzyków którzy zostawili u niego swoją kasę to nikt nie kupi gdzie indziej, wiadomo. Do tego czasu wolę zrobić zakupy tam gdzie mam taniej, zaoszczędzić i przy okazji dać zarobić koledze czy znajomemu. Tyle...

stylowybankiet
16-11-2015, 19:43
Ale ja postępuje dokładnie tak samo - mało tego napisałem w pierwszym swoim wpisie że kupuję też w musicexpress .

Rozbawił mnie wpis o PATRIOTYZMIE i przepłacaniu .
Ponad 20 lat kupuje różne sprzęty , przez ten czas obstawiłem gratami wiele lokali kapeli itd - miałem i mam do czynienia z polskimi sklepami ,hurtowniami ,dystrybutorami i śmiało mogę stwierdzić że jeszcze dużo czasu zajmie im ucywilizowanie swojego podejścia do klienta .

Nie jestem jedynym na tym forum który stwierdził że w Thomanie można kupić taniej nowe jak używkę w Polsce .

HEINEKEN
16-11-2015, 20:07
Od dawna zauważam że twoje wypowiedzi nie bardzo mają inny sens jak zapełnianie literami ekranu lub zwracania uwagi na zawarty w stopce link . Ostatnio coraz rzadziej zaglądam na to forum z racji tego iż rozgościł się tu klan takich dziwnych panów zawsze mających rację i na siłę sprzedającym swoją wizję wszystkiego .

Do dyskusji trzeba partnera TY dla mnie takim NIE JESTEŚ .

Straszne, chyba nie zasnę

Stary, ale to Ty robisz z siebie alfę i omegę. Bzdury piszesz a każdego kto Cię punktuje obrzucasz błotem i strzelasz focha jak baba. Mam szukać Twoich cytatów o QSC? :)

P.S. Skoro "zaopatrujesz" w sprzęt hanlowców i innych ludzi z branży to doskonale wiesz, że kupując na EU NIP odliczasz 19% niemieckiego VATu a przy odsprzedaży musisz doliczyć 23% PL VAT, bo przecież jako poważny człowiek nie puściłbyś sprzętu pod stołem, bez papieru, prawda?

Nie odpisuj

Mustafa
16-11-2015, 20:14
Ponad 20 lat kupuje różne sprzęty Ja je kupuję już ponad 30 ;) Robiłem zakupy w Hamburgu (tuż po stanie wojennym), w Helsinkach i Dubaju na kontraktach jeszcze w komunie, sprowadzałem też sprzęt z USA i też mam pewne spektrum doświadczeń w tej materii ;) Teraz, u schyłku działalności cenię sobie nawet bardziej od samej ceny uśmiechniętą gębę kumpla sprzedawcy i wspólne wypicie browara po wszystkim. A że przy okazji mam jeszcze taniej to tylko potwierdza słuszność wyboru ;) Co kto woli

stylowybankiet
16-11-2015, 21:23
Straszne, chyba nie zasnę

Stary, ale to Ty robisz z siebie alfę i omegę. Bzdury piszesz a każdego kto Cię punktuje obrzucasz błotem i strzelasz focha jak baba. Mam szukać Twoich cytatów o QSC? :)P.S. Skoro "zaopatrujesz" w sprzęt hanlowców i innych ludzi z branży to doskonale wiesz, że kupując na EU NIP odliczasz 19% niemieckiego VATu a przy odsprzedaży musisz doliczyć 23% PL VAT, bo przecież jako poważny człowiek nie puściłbyś sprzętu pod stołem, bez papieru, prawda?

Nie odpisuj
Czy ty jesteś aż tak mało inteligentny że nie zauważasz że ciągle starasz się potwierdzić to o czym powyżej napisałem kilka razy ?
SKLEPIKARZ MA ZAWSZE RACJĘ

I tym akcentem prosiłbym cię byś troszeczke przemyślał swoje postępowanie bo nie jesteś kupcem a sprzedawcą i nie bardzo pasujesz do rozmowy gdzie kupować i dlaczego . ( to chyba w myśl zasady nic o nas bez nas )

tomek
16-11-2015, 22:08
są gdzieś dyskusje stylowego i silvera? chętnie bym poczytał :D

RafU
16-11-2015, 22:29
Ja mam swoich sprawdzonych dostawcow w PL, przy okazji zaopatruje sporo moich znajomych w sprzet po moim "ukladzie", i nawet szukajac gratow nikt nigdy nie podeslal mi linka do thomanna, bo wiedza, ze u mnie bedzie taniej!
Fajnie jest kupic bez VATu, jednak ja wole ten vat sobie odliczyc, bo w pozniejszym rozrachunku i tak oddam to do skarbowki, a moja cena brutto w wiekszosci wypadkow jest podobna do thomannowej ceny netto, i pomimo, ze nie uwazam sie za patriote, to wiem jak dziala niemiecki rynek, i wiem, ze niemiec nigdy nie da zarobic polakowi tak jak swojemu, dlatego wole wspierac SWOICH niz gebelsowskie ryje

HEINEKEN
16-11-2015, 23:00
Dokładnie RafU!
Ale niektórzy wciąż tego nie rozumieją, a ponoć tyle po świecie jeździli... :P

HEINEKEN
16-11-2015, 23:04
Czy ty jesteś aż tak mało inteligentny że nie zauważasz że ciągle starasz się potwierdzić to o czym powyżej napisałem kilka razy ?
SKLEPIKARZ MA ZAWSZE RACJĘ

I tym akcentem prosiłbym cię byś troszeczke przemyślał swoje postępowanie bo nie jesteś kupcem a sprzedawcą i nie bardzo pasujesz do rozmowy gdzie kupować i dlaczego . ( to chyba w myśl zasady nic o nas bez nas )

Skoro przewalasz 30.000 miesięcznie to jesteś większym hanlarzem niż ja, więc znacznie lepiej wpisujesz się w wymyśloną przez siebie teorię...

A propos braku inteligencji: rozumiesz co znaczy: "nie odpisuj"?

piotrek
17-11-2015, 00:45
Wg mnie argument z Vatem trochę chybiony.

Kupując na Vat EU - placisz cenę netto -> naliczasz vat -> odliczasz vat. Ze sprzedaży płacisz vat jaki Ci wyszedł.
Kupując w Polsce - placisz cenę brutto -> odliczasz Vat. Ze sprzedaży płacisz vat jaki ci wyszedl minus odliczony z fv kosztowej.

Wiec na moją kalkulację czy Tu czy tam wychodzi jeden **uj :) Pomijając kwestie mniej istotne jak różnice w vacie itp itd.

Mi to robiło różnicę, gdy do tej pory byłem vatovcem, ale większość usług pisałem na vat 0%. Wtedy był do dla mnie deal. Teraz trochę zmieniłem specyfikację pracy i wszystko wystawiam na 23% wiec raczej się nie będe bawił w vat eu bo to już żaden interes.

Sprawa 2 - kupiłem dymiareczke w music store de. Wszystko fajnie, vat eu cena netto. ALE. Awaria. Wysyłka na mój koszt (bo zakup nie detal a na firmę). Mineły 2 tygodnie a oni mi piszą że wróci do mnie może za 3 może za 4 bo jest na serwisie........... w Polsce bym sobie na to nie pozwolił. U nich - diabli wiedzą jak działać.

Sprawa 3 - rabat 50 % spokoooo. Ale przecież wszyscy wiemy że to marketing. Rabat 50% od ceny katalogowej ustalonej w kosmosie która nie ma odniesienia do rzeczywistości :)

Kiedyś kupowałem u kolegi. Kolega mnie nie lubi, więc szukam sklepu z którym mogę nawiązać współpracę :)

dess
17-11-2015, 14:05
Piotrek, jeżeli świadczysz usługi i wystawiasz 0% i do wykonywania tych usług coś kupujesz, to vatu nie można od tego zakupu niestety odliczać.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

piotrek
20-11-2015, 22:53
Tak, chyba że moja działalność opiera się na usługach różnego typu. Wtedy należy precyzowac który koszt dotyczy którego rodzaju dg.

Mustafa
03-12-2015, 16:48
A ja kupuję w You can see links before reply(1,,).aspx ,bo tam pracuję :DCoś nie teges z tą stronką bo malwarebytes blokuje ją za każdym razem.

Torkus
04-05-2016, 18:32
Ragtime w Opolu. Ceny i wybór dobry

klawiszowiec996
17-01-2017, 09:54

Edyta_G
17-01-2017, 10:35

Oj nie, tylko nie tam

Braki wiedzy o produktach które się sprzedaje - dramat. Sprzedawca odpowiada tylko na pytanie o cenę. Zapytaj o coś konkretnego, parametry, funkcje itd. - lipa!

Kaczan
17-01-2017, 10:52
Demo Piła głównie-idzie się dogadać.

zenmar
18-01-2017, 05:55
Kilka razy w sklepie gama -Konin u naszego kolegi z forum Piotrka -muzyka.Zawsze szybko, fachowo, z bdb. doradztwem i rabatem . Polecam ten sklep.

dcg
18-01-2017, 09:55
W klawiszowe.pl jest All inclusive :)

klawiszowiec996
24-01-2017, 15:46
Ja wiele razy kupowałem i jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i z produktów :)

Tobiasz Piotrowski
06-06-2017, 19:19
na ebay albo na amazon

atkins
15-03-2018, 19:56
Ja lubię sklepy internetowe, bo tam najczęściej jest tanio. Oczywiście tylko jeśli kupuję coś czego nie trzeba ogrywać. Te są świetne
Tu też są perełki

yuno
20-04-2018, 14:32
A jakie sklepy polecacie stacjonarne w 3City? :) Chyba coś jest w galerii Manhattan, ale nie wiem dokładnie jak tam jest z jakością obsługi... :/

filek
25-05-2018, 21:27
Ja zazwyczaj kupowałem tu You can see links before reply - ale teraz sklep przechodzi jakiś remont więc szukam na allegro

balleno
09-08-2018, 17:42
Powoływałem się ze 3 razy i nawet na rabat ze zlotu, za każdym razem bez, bez powoływania jedną rzecz mi taniej sprzedali :)