PDA

Zobacz pełną wersję : Kupiłem [url]http://........./forum/index.php[/url]

Regency
22-02-2010, 23:42
Nie jestem konkurencją dla tego forum, moje forum jest bardziej uzupełnieniem niż konkurencją. Dlaczego mam zgrywać kogo kim nie jestem?

Czy takie postępowanie przyda się na forum???

andrzej
22-02-2010, 23:45
Regency Ty tutaj ? szok :okulary:

czesiek
23-02-2010, 06:28
Regency Ty tutaj ? szok :okulary:
dlaczego szok. to jest jak narazie normalne forum z wolnoscia slowa i malymi restrykcjami gdzie mozna pogadac o wszystkim(takie bylo zalozenie i jest i mam nadzieje bedzie).
ja tez w innej piaskownicy sie udzielam calym sercem i co z tego :?:
czy to znaczy , ze mam to nie zagladac i pisac :?:

padre
23-02-2010, 08:47
Regency, taki regulamin. Został ustalony i musimy go przestrzegać.
moje forum jest bardziej uzupełnieniem niż konkurencją nikt go nie traktuje jako konkurencji
Dlaczego mam zgrywać kogo kim nie jestem? a kto ci każe to robić? zresztą przedstawiając się na forum napisałeś czym się zajmujesz i każdy na tej podstawie mógł wywnioskować kim jesteś i co robisz
andrzej, miło że wpadasz chociaż dla Ciebie to też przypadkiem nie za pospolite (nie elitarne) progi? ;)

dlaczego szok. to jest jak narazie normalne forum z wolnoscia slowa i malymi restrykcjami gdzie mozna pogadac o wszystkim(takie bylo zalozenie i jest i mam nadzieje bedzie).
ja tez w innej piaskownicy sie udzielam calym sercem i co z tego :?:
czy to znaczy , ze mam to nie zagladac i pisac :?:
coraz bardziej Cie lubie czesiu :)

P.SRegency, proszę o doprowadzenie swojego profilu do zgodnego z regulaminem ;)
Pozdrawiam

aplauz
23-02-2010, 10:28
Wystarczy umieć czytać

7. Forum nie jest miejscem na reklamę innych serwisów m.in forów o podobnej tematyce, chyba że dopuszcza to komentarz danego działu. Wszelkie treści o charakterze spamu są zabronione i będą natychmiast usuwane oraz zgłaszane do operatora. Chyba że ustalono inaczej i fora współpracują a reklamodawcy ustalili to z administratorem, dopuszczalne są tylko i wyłącznie bezpośrednie linki do zamieszczonego tematu będące bezpośrednim wyjaśnieniem sprawy.

przeciez to proste

ja nie reklamuję swojej strony firmowej bo jest REGULAMIN
Dlaczego TY masz być wyjątkiem ???

andrzej
23-02-2010, 11:40
Padre wpadam tu bo myślałem ze jeszcze mam tu kolegów , a moze i nie ?

padre
23-02-2010, 11:43
andrzejku oczywiście że masz
Pozdrawiam

skubiszek
23-02-2010, 11:50
pewnie że masz kolegów, nikt na nikogo się nie gniewa bynajmniej ja a co do przestrzegania regulaminu niestety określone są jasne zasady

aplauz
23-02-2010, 11:57
Padre wpadam tu bo myślałem ze jeszcze mam tu kolegów , a moze i nie ?

ma i to wielu

mam nadzieję ze sie do nich zaliczam

a propos linków

skoro firma ( sklep) bierze udział w zlocie, prezentacjach sprzętu to umieszczenie linku jest nie tylko wskazane a nawet konieczne

Wszak bez nich nie byłoby prezentacji.

co innego jak ktoś reklamuje "swoje" bez udziału imdóbr dla forumowiczów - jest to sprzeczne z regulaminem

dlatego te ostrzeżenia

a link do zlotu CZ-wa jest jak najbardziej prawidłowy

aplauz
23-02-2010, 11:59
Nie jestem konkurencją dla tego forum, moje forum jest bardziej uzupełnieniem niż konkurencją. Dlaczego mam zgrywać kogo kim nie jestem?

Czy takie postępowanie przyda się na forum???

temat zawiera słowo kpiłem czy kupiłem bo nie bardzo rozumiem

Ps. Nie chodzi o to czy to konkurencja czy nie bo u nie ma żadnych zawodów ale o zasady
Inni nie moga - Regency tez nie może jak wszyscy by tu wszyscy byli równi