PDA

Zobacz pełną wersję : Niewielki,acz uciążliwy problem z Tritonem

Fala
17-12-2013, 13:06
Witam ! Mam niewielki,ale denerwujący problem z Korgiem Tritonem Le.Sprawa jest w zasadzie niezbyt uciążliwa,ale jej w miarę cykliczne występowanie powoduje po prostu pewien dyskomfort podczas użytkowania instrumentu.Najprościej, problem polega na chwilowym zaniku części polifonii barw.Wiem,że to nie najszczęśliwsze określenie,ale po prostu nie wiem jak to w miarę obrazowo przedstawić,po prostu zdarza się,że w trakcie grania,znika mi część składników barwy,po szybkim przeskoczeniu na sąsiednią i powrót wszystko wraca do normy.Nie zdarza się to jakoś regularnie,ale raz na kilka miesięcy taka sytuacja powtarza się.Instrument ma swoje lata,trochę od "życia" dostał,ale jestem jego pierwszym i jedynym posiadaczem,kupiłem go w firmowym sklepie w Niemczech nowiutkiego.Zasilacz jest oryginalny,i co ważne robiony w Japonii,a nie made in China jak to ma miejsce w wielu przypadkach.Nigdy nie miałem żadnych problemów z barwami,edycją itp.Może ktoś by mi podpowiedział,co może być przyczyną? Z góry dziękuję za pomoc,pozdrawiam,Fala.