PDA

Zobacz pełną wersję : Tyros 4 Sklep ? Niska cena ?

PawelMusic1989
17-01-2014, 21:44
Witam

Czy ktoś kupował może już u tego sprzedawcy jakiś klawisz ? Interesuje mnie zakup T4 a tu widzę niska cena za nowy.

You can see links before reply

nun
17-01-2014, 22:01
Zero danych do kontaktu, jedynie tablicowy mail;
napisz, a jak Ci odpisze tylko numer konta to uważaj ;/

krisband
17-01-2014, 22:15
Zgadzam się z przedmówcą. Jak dla mnie podejrzana sprawa. Nowy sprzęt w około 75% ceny rynkowej. Przy takich transakcjach zapala mi się czerwone światełko aby później czasem nie zapukali mi do drzwi ponuro wyglądający panowie.

aplauz
17-01-2014, 22:44
Za 9 tys szarych mogę mieć 10 jeśli chcecie !!

Tak niestety stoją odkąd 5-ka weszła. Ja za czarną ledwo 11500 dostałem z głośnikami.

krisband
17-01-2014, 23:05
Tak... Ale swoją pewnie sprzedałeś jako używaną a po wrzuceniu w neta wychodzą zupełnie inne ceny nówek. Do tego dziwny czas dostawy 7-8 dni. Niech spakowanie i nadanie wyniesie 1 dzień, kurier 2-3 dni to wychodzi połowa tego czasu. Czyżby ściągał zza granicy na zamówienie czy jak? A skoro odbiór osobisty to powinien mieć co najmniej 1 egzemplarz do pokazu na miejscu. Ale... każdy decyduje sam za siebie. W końcu co tam 9 tysi :)

GMSonic
17-01-2014, 23:06
Ja w taki sam sposób kupiłem Alesis-a Vortex-a też nie było namiarów tylko e-mail .Sprzedający zaraz odpowiedział i podał swój nr.tel. do kontaktu,a powiem ze Vortex-a kupiłem 2-u miesięcznego z gwarancją za 600 zł ,przy cenie rynkowej 1100 zł z tego co pamiętam .

M a x i m
17-01-2014, 23:14
Napisz do niego maila co do swoich wątpliwości, zobaczymy co odpisze...

aplauz
17-01-2014, 23:36
Kwestia sprawdzenia klienta.

Skoro ma 400 transakcji i 2 negatywy na allegro od jełopów oczekujących 3 litrów wódki gratis to nie ma się czego bać. Z ogłoszenia...Tylko odbiór osobisty, żadnych przedpłat.

PawelMusic1989
17-01-2014, 23:40
no właśnie dostałem e-maila. Pisałem ze chcę paczkę za pobraniem to mi odpisał że muszę w takim wypadku wpłacić 30%... :/

HEINEKEN
18-01-2014, 02:01
Aplauz, załatw mi proszę te 10 sztuk w tej cenie, baaaa, wezmę 20!!!

Nowych czwórek JUŻ NIE MA w dystrybucji. KONIEC! Weszła 5tka.

A Ty Paweł nic gościowi nie wpłacaj. Używana 4ka kosztuje więcej, więc na chłopski rozum, kto sprzeda niby nowy instrument w takiej cenie? Brak danych firmy, nie wiadomo co z ew. gwarancją.

Czerwona lampka!!!

Maraas
18-01-2014, 02:13
Prawie się nadziałem w tamtym roku na tanią T4 na niemieckim ebayu. Koleś się włamał na konto jakiejś babci, która sprzedawała pocztówki: 400 pozytywów na koncie. Facet sprzedał w 2 dni Korga pa3x, audya i Tyrosa 4 ja kupiłem. Na szczęście się zorientowałem, że wszystkie pozytywy na koncie były za transakcje góra 4Euro (pocztówki) i nie wpłaciłem pieniędzy. Bo kto sprzedaje w 2 dni 3 takie instrumenty? Nówki? Zgłosiłem sprawę, okazało się że to jakiś Polak w Anglii przekręt zrobił. Babcia dzwoniła przeprosić i podziękować :D

aplauz
19-01-2014, 17:00
Aplauz, załatw mi proszę te 10 sztuk w tej cenie, baaaa, wezmę 20!!!

Nowych czwórek JUŻ NIE MA w dystrybucji. KONIEC! Weszła 5tka.

A Ty Paweł nic gościowi nie wpłacaj. Używana 4ka kosztuje więcej, więc na chłopski rozum, kto sprzeda niby nowy instrument w takiej cenie? Brak danych firmy, nie wiadomo co z ew. gwarancją.

Czerwona lampka!!! Marcin . Przecież wiadomo że piszę o używanych bo nowych nie ma. Ostatnio trzy sprzedałem w tej cenie. Chcesz to dzwoń. Możesz zadzwonić też do Roberta. Tygodniowo ma 2 takie bo kupując t5 zostawiają w rozliczeniu. A co do zakupów jest jeszcze zabezpieczenie pay pal.

HEINEKEN
19-01-2014, 17:04
Ale co mi po używanych?
W tamtej ofercie jest wyraźnie napisane że to NOWY instrument a w takim wypadku całe ogłoszenie jest bardzo podejrzane
No i czas ten realizacji...

aplauz
19-01-2014, 17:35
Moja czarna miała folie na wyświetlaczu i jakbym chciał ją odpicowac i kłamać napisanym ze Nowy, powystawowy . Fakt jest taki że jeśli ktoś chce kupić Nowy instrument 3 tys taniej to wierzy w bajki by nie powiedzieć dosadniej.