PDA

Zobacz pełną wersję : Mp3 z różnymii stylami muzycznymi

lubiemuzyke
29-11-2014, 20:31
Witam wszystkich.Potrzebuje porady :znajomy grajek poprosił mnie o pomoc w znalezieniu mp3 z różnymi stylami muzycznymi : walc,tango,twist,rock and roll taki mix w 1 mp3 żeby zrobić z tego konkurs na weselu i tu moje pytanko do was obytych w tych sprawach (szczególnie tych co wykorzystują mp3) możecie podpowiedzieć w którym miejscu na chomiku znajdę takie coś może ktoś wrzuci linka? z góry dzięki za pomoc tym którzy będą mnie tu ganić itp też dziękuje za wyrażenie opinii

Peke
30-11-2014, 09:40
ale oryginalne mp3 czy podkłady?

zespoljoker
30-11-2014, 10:51
Peke - Myślę,że koledze chodzi o konkretne piosenki-melodie w poszczególnych rytmach

lubiemuzyke - No tak, chciałbyś od razu mieć to wszystko w jednym miejscu.

Nie, nie , kolego. To wymaga ciut zaangażowania i poszukania odpowiednich utworów w konkretnych rytmach. Jest tego w necie do oporu. Wystarczy poszukać -> pobrać i nie koniecznie z chomika
A zrobienie z tego mixu, odpowiedniego do konkursu weselnego to kolejna zabawa z programem do edycji dźwięku.

Sam kiedyś taki mix robiłem i wiem,że to trochę czasu zajmuje.

lubiemuzyke
01-12-2014, 13:24
tak myślałem ale boje się że jak mu w edytorze potne i pokleje mp3 to mi wyjdzie kiepska jakość

zespoljoker
01-12-2014, 13:45
tak myślałem ale boje się że jak mu w edytorze potne i pokleje mp3 to mi wyjdzie kiepska jakość

Jakość będzie taka sama jaką dasz. Kwestia tylko jak mu to posklejasz. Prosty program audacity już może to ogarnąć. A później tylko wyrównanie głośności poszczególnych elementów zakładką "kompresja" i dalej wtyczką do mp3 lub CDex z wav do mp3. Miłej zabawy. :-)