PDA

Zobacz pełną wersję : Jak pracować z Motifem xs8 i z komputerem

ZESPÓŁ ARKADA
08-12-2014, 19:22
Motif xs8

Koledzy mam pytanie odnośnie podłączenia MOTIF XS8 do komputera oraz edycji barw oraz wgrywanie nowych oraz zapisywanie ich w pamięci instrumentu ( dokupiłem pamięć ).....
Jako ,że klawisz mam od niedawna i nigdy tego nie robiłem jestem zielony jak pietruszka....dostałem dużo barw od kolegów ale jakoś nie idzie ich wgrać to są chyba sample od ketrona z rozszerzeniem PRF KMP PAD i inne może takich nie idzie ale nie wiem....ale od początku....Pewnie jakiś program muszę mieć więc jaki ( z klawiszem nie dostałem -kupiłem używany )???? Pomocny będzie jakiś link do programu i pewnie kabel chyba że usb wystarczy...Generalnie zaczynam od zera więc będę wdzięczny za pomoc i wyjaśnienia.....

moons
08-12-2014, 21:31
Wejdź na stronę yamahy, pobierz edytor. Akurat do XS jest cudnie bo jest edytor w formie oddzielnego programu jak i wtyczki VST. Oczywiście można zainstalować oba na raz. Do tego sterownik USB. Łączysz kablem USB Yamahę z komputerem a dalej to bajka. Edytor jest tak prosty i intuicyjny że nie ma co się nawet rozpisywać. A czy odpalisz sobie jak oddzielny edytor czy wtyczkę w np cubase to już nie ma problemu.

ZESPÓŁ ARKADA
08-12-2014, 23:55
wiem że może to banalne ale dasz mi linka bo doszukać się nie mogę

moons
09-12-2014, 19:22
do wyboru do koloru, wybierz tylko odpowiednie pliki dla swojego systemu.
You can see links before reply

Pozdrawiam