PDA

Zobacz pełną wersję : Pliki Camaro na Korga

ralph91p
17-02-2015, 16:42
Mam T5 i korzystam ze stylów, czasami midi produkowanych przez Camaro24. W większości z nich jestem zadowolony z brzmienia.

Kolega ma Pa3x i też zakupił kilka plików produkowanych przez Camaro na Korga. Może tragedii nie ma, ale porównując styl do tego samego utworu na tyrosie i na korgu, korg niestety wypada gorzej. Equalizacja też wymaga korekt. Chodzi mi głównie o style, w których użyte są perkusje Dance'owe, bo akustycznych nie miałem okazji słuchać z poziomu klawisza.

Mam pytanie do uzytkowników Korgów, czy mają podobne odczucia, jeżeli chodzi o style z camaro, czy tylko ja tak mam? W czym tkwi problem? Czy producent plików nie opanował klawisza, czy może po prostu z niego nie da się więcej wydusić?

Proszę nie traktować tego jako atak na Korga - temat dotyczy plików produkowanych przez Camaro.

padre
17-02-2015, 16:49
Proszę nie traktować tego jako atak na Korga - temat dotyczy plików produkowanych przez Camaro.
Prosić to możesz, zaraz pójdą szable w dłoń :D

ralph91p
17-02-2015, 17:23
Prosić to możesz, zaraz pójdą szable w dłoń :D

No niestety tego się najbardziej obawiam, ale może znajdzie się ktoś, kto będzie mógł podzielić się swoimi spostrzeżeniami :)

Peke
17-02-2015, 17:25
Tomek Camaro uczył się cały czas robić style na yamahach i praktycznie wszystkie style szły przez jego ręce...na korgu ma oddzielnego programistę więc i jakość może być już inna

padre
17-02-2015, 17:38
Tomek Camaro uczył się cały czas robić style na yamahach i praktycznie wszystkie style szły przez jego ręce...

i do tej pory idą zresztą nie tylko na yamahę i chyba nic w tym dziwnego bo to jego firma biznes i logo

na korgu ma oddzielnego programistę więc i jakość może być już inna

to to już sam sobie wymyśliłeś ;) :P

piotrek
17-02-2015, 18:20
poprostu yamahe ma bardziej ogarniętą i tyle.

Podobnie jest wg mnie w midi 24 - to co słyszałem na yamahe jest o wiele lepszej jakości niż korg

Peke
18-02-2015, 11:09
to to już sam sobie wymyśliłeś

przecież sam szukał programisty do korga jak jeszcze był na instrumentachklawiszowych

padre
18-02-2015, 11:18
przecież sam szukał programisty do korga jak jeszcze był na instrumentachklawiszowych
a czy to oznacza że znalazł i sam nie robi?

Peke
18-02-2015, 13:07
no akurat to właśnie oznacza, że nie, bo robi te style jeden z użytkowników instrumentyklawiszowe

padre
18-02-2015, 14:51
no akurat to właśnie oznacza, że nie, bo robi te style jeden z użytkowników instrumentyklawiszoweHmmm, to że szukał oznacza że znalazł ;) ciekawy tok rozumowania ;)
Szkoda tylko że sam Camaro mówi coś innego :P ale ok nie było tematu, nie będziemy się przerzucali kto wie lepiej :D

piotrek
18-02-2015, 18:12
co by nie bylo z korgiem im jeszcze nie idzie

radzik10
19-02-2015, 21:45
co by nie bylo z korgiem im jeszcze nie idzie

Śmiem twierdzić to wręcz antyreklama możliwości KORGA.

Ten koleś na dole bez szkół muzycznych zjada to wszystko swoimi stylami na PA500 a dajcie mu PA3X :P

You can see links before reply

Jedyny problem to 20zł za styl. Czy dużo więcej.:<

Ale są tacy co zawodowe style 140 sztuk opylają za 100zł i też brzmią.

You can see links before reply

Podstawiam do nich swoje barwy i zjazd nawet na PA800.