PDA

Zobacz pełną wersję : Fajny konkurs

miro
18-01-2010, 21:24
Zapraszamy na środek 6 lub najlepiej 8 panów. Kiedy już są chętni na środku , prosimy panów , aby dobrali się parami. I wtedy ogłaszamy -Taniec z gwiazdami . tzn. Panowie tańczą z panami . Super zabawa. Oczywiście w komisji konkursowej są panie. Gramy np. walczyka, coś wolnego do przytulania, jakiegoś rocka itd. Zwycięża najlepsza para panów. Wesoło.

pablo181
18-01-2010, 22:56
stare ale dobre.
Ja tutaj zawsze robię dodatkowow taniec GO GO jeden robi za rurkę a drugi się rozbiera ;)
Miałem już tak że gość stał z dupą na wierzchu :) panie sikały ze śmiechu (gość był już dosyć leciwy :) )

arko.koncept
18-01-2010, 23:37
A my z JUPITEREM mieliśmy kiedyś w tym konkursie księdza, który tak nap...ał że wygrał, normalnie płakaliśmy. Dajemy zawsze nagrody: dwie taśmy z wesela (2 rolki papieru toaletowego) i mówimy, że jedną taśmę ufundowało studio video a drugą taśmę zespół :D

skubiszek
18-01-2010, 23:38
ja to robie- z taśmami na oczepinach :P dla pary która wygra taniec odbijaniec :)

ale to dobre jest, muszę spróbować

bordun
19-01-2010, 01:44
też to robię:)
a jako ostatni taniec gram polke a panowie biorą swoje "partnerki" na ręce:) i kto dłużej wytrzyma ci wygrywają:)

dess
19-01-2010, 17:16
Zapraszamy na środek 6 lub najlepiej 8 panów. Kiedy już są chętni na środku , prosimy panów , aby dobrali się parami. I wtedy ogłaszamy -Taniec z gwiazdami . tzn. Panowie tańczą z panami . Super zabawa. Oczywiście w komisji konkursowej są panie. Gramy np. walczyka, coś wolnego do przytulania, jakiegoś rocka itd. Zwycięża najlepsza para panów. Wesoło.

My robimy od dłuższego czasu ten konkurs, z tą różnicą, że najpierw faceci się ubierają w różne damskie fatałaszki g:P (mamy przygotowany worek, który podają sobie z rąk do rąk i co pewien czas losują). Śmieszne, damskie koronkowe przebranie wyzwala w podchmielonych facetach taką inwencję, że ludzie się kładą na podłodze ze śmiechu (my również). Ciuszki oczywiście z lumpexu, najczęściej przynosi wokalistka.

miro
19-01-2010, 17:36
Superrrrr !

Już się przebieram , szukam tylko fajnej babki , co by robiła za tą rure.

Pozdro
miro

adammus
19-01-2010, 18:05
konkursik spoko, musze go przetestować ;)

skubiszek
19-01-2010, 20:30
MIro masz takie zapędy ? :D