PDA

Zobacz pełną wersję : Jezioro łabędzie

paulos24
19-01-2010, 07:54
Ostatni zaczęliśmy praktykować ten właśnie konkurs:
Do konkursu zapraszamy 5-6 Panów, w róznym wieku, ale najlepsi są Panowie po 50-ce.
Ustawiamy ich rzędzie i przedstawiamy jako Pan nr 1,2 itd. Następnie zakładają oni białe plisowane sukienki, opaski na czoło z czerwonym piórkiem i podginają spodnie do kolan.
I zaczyna sie zabawa, panowie tańczą solo jak najlepiej potrafią.
Na koniec na nowo ustawiamy ich w rzędzie od Pana nr 1 do 6 i oceniani są burzą (siłą) przez gości weselnych.

Muzyka do tej zabawy to jezioro łabędzie( motyw przewodni) - Czajkowskiego zmixowane z innymi utworami typu wyginam śmiało ciało itd.

Zabawa przednia :)

radkobe
19-01-2010, 08:08
gdzieś już to widziałem... :> ... zaprzestałem robić konkursów ośmieszających ludzi... bardziej liczy się zabawa z dobrym smakiem, na poziomie...

trident
19-01-2010, 19:48
Faktem jest, że tego typu zabawy są przednie, wesołe aż do bólu brzucha, do momentu, gdy do takiej zabawy zgłosi się "amator kwasnych jabłek" znaczy gość, który nie zrozumie sensu dobrej zabawy w grupie i sie wzburzy, dlatego najlepiej obserwować zachowanie gości od początku imprezy, by mieć rozeznanie co można z nimi odpalić. Ale pomysł jak nabardziej trafiony. Pozdrawiam :)

dess
19-01-2010, 19:59
zaprzestałem robić konkursów ośmieszających ludzi

Niektórzy tego wręcz oczekują. Oczywiście tak jak mówił przedmówca dobrze jest wyczuć czas i miejsce. Generalnie do konkursów najlepiej jest brać kolegów i koleżanki Pary Młodej będących w stanie wolnym. Orkiestrze pozostaje wtedy tylko delikatnie kontrolować, żeby zbyt dużej siary nie zrobili :diabel:

radkobe
19-01-2010, 20:17
Niektórzy tego wręcz oczekują.

kto ?? Państwo Młodzi oczekują żeby wyśmiewac ich gości ?? sorry, ale z czymś takim się nie spotkałem... Ja wyznaję zasadę "postaw się w ich sytuacji"... dlatego wszelkiego rodzaju konkursy z mąką, itd odpadają...

dess
19-01-2010, 20:56
kto ?? Państwo Młodzi oczekują żeby wyśmiewac ich gości ??

Każdy dobry konkurs weselny/zabawa w jakiś tam sposób kogoś wyśmiewa. Tak to już jest i większość ludzi tego oczekuje, że z kogoś na oczepinach się pośmieją. Oczywiście we wszystkim trzeba zachować umiar i kulturę.

lesio2111
19-01-2010, 23:18
To jest trochę ryzyko takie zabawy robić bo jednym to się spodoba a drugim może się bardzo nie spodobać i wtedy jest lipa :P

karola2020
19-01-2010, 23:23
To jest trochę ryzyko takie zabawy robić bo jednym to się spodoba a drugim może się bardzo nie spodobać i wtedy jest lipa :P

Chociażbyśmy wymyślali najróżniejsze tylko możliwości zabaw to i tak zawsze trafi się ktoś, komu coś tam się nie spodoba, tak już to wszystko właśnie działa :)

[ Dodano: 2010-01-19, 23:25 ]
teraz młodzi jak przyjeżdżają to przy podpisaniu umowy od razu mówią, że nie życzą sobie ośmieszających i zboczonych zabaw, czasy wesel, które kończyły się nawalaniem sztachetami po łbach już się skończyły (a szkoda bo nigdy tego nie widziałam) :)

dess
19-01-2010, 23:39
To jest trochę ryzyko takie zabawy robić bo jednym to się spodoba a drugim może się bardzo nie spodobać i wtedy jest lipa

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana :)

radkobe
20-01-2010, 08:04
... czasy wesel, które kończyły się nawalaniem sztachetami po łbach już się skończyły (a szkoda bo nigdy tego nie widziałam)

nie masz czego żałować... ;)