PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam kogoś kto się zna na korgu z serii IS

golden boys
16-09-2015, 10:49
Koledzy poszukuje kogoś kto zna się na modelu korga z seri is, chodzi mi o wgrywanie styli i midi,powiem że dzwoniąc do wszystkich posiadaczy na OLX którzy chcą sprzedac instrm. nikt nie był w stanie wytłumaczyc jak to się robi mimo że posiadaczami są instr. po kilka lat:(. Koledzy moze jest ktoś w Polsce kto coś na ten temat wie albo ktoś z kolegów zna lub ma jakieś namiary na kogoś kto się zna.Proszę o pomoc

Manieksp
17-09-2015, 00:05
Jakbym go mial pod nosem to pewnie bym CI pomogl bo gralem na is ladnych kilka lat i bylem profesorem od niego..... Ale kiedy to bylo.... Jak nie dotkne to nie pomoge. Skad jestes?

golden boys
17-09-2015, 10:18
ja z południowej świętokrzyskie lub północnej polski warminsko mazurskie a może znasz kogos kto się zna na tym instrum.

Manieksp
18-09-2015, 00:01
Niestety nie

moons
18-09-2015, 19:57
ale z czym konkretnie masz problem? bo przeglądając nawet pobieżnie instrukcje obsługa wydaje się być banalna. Jaki to konkretnie korg IS?
Pozdrawiam

golden boys
19-09-2015, 00:31
is 35 z fabrycznie zamontowanym dyskiem i jak wgrac style do niego na twardy dysk? jak tak banalne to prosze o podpowiec czekam na ta banalna podpowiec

moons
19-09-2015, 16:24
proszę bardzo dwa linki:
jeden z instrukcja do Korga IS35 całkowicie po polsku, trochę mało obrazków ale jest, trzeba wybrać z menu "bonusy":
You can see links before reply

drugi to instrukcja do HD kitu: KORG iS35/iS40/iS50 Hard Disk internal:
You can see links before reply

Nie mam takiego instrumentu ale z instrukcji wydaje się raczej proste.
Pozdrawiam