PDA

Zobacz pełną wersję : Audya sample msp

zoltar
27-10-2015, 18:19
Witam zakupiłem Audya mam pytanie a mianowicie potrzebne sa mi brzmienia synt do audya ,chciałem posciagac próbki z neta i porobić barwy,czy jest taka mozliwość i jakie pliki w jakim formacie.Czy zakażdym razem musze taką barwę wgrywać do instrumentu czy wkleić w folder autoload

zoltar
29-10-2015, 10:21
A z innej beczki gdzie można kupić brzmienia synt do audya?ma jakiś gość na chomiku ale to w wiekszości badziew jedno podobne do drugiego i chce po 10 zeta za szt. jakby były ciekawe to czemu nie...

zoltar
01-11-2015, 21:09
Jak odpalić plik msp?mam kilka w folderze msp

zoltar
04-11-2015, 09:30
Nikt sie tutaj niorientuje w tym temacie a to szkoda myślałem że są na forum jacyś fachowcy mający trochę wiedzy?

zoltar
08-11-2015, 22:20
Jakby ktos niewiedział podaje link do filmiku na youtube You can see links before reply ogolnie to sample msp niebrzmią rewelacyjnie lepiej posiedzieć nad edycją programów i voice sa w Audya odpowiednie narzedzia aby konkretne barwy wykręcić,zdziwiłem się że aż takie barwy można na tym keyboardzie zrobić

zoltar
11-11-2015, 00:05
You can see links before reply dla niewiedzących expertów szybciej na youtube się dowiesz czy gdzie badz indziej:)