PDA

Zobacz pełną wersję : Aplikacja na androida do wyświetlania tekstów na kilku tabletach

VanGreg
09-10-2016, 21:46
Witam serdecznie!
Czy ktoś z forumowiczów korzysta z takiej aplikacji na której można wyświetlać teksty na kilku tabletach?
Chodzi mi o synchronizację urządzeń w czasie rzeczywistym (np. poprzez bluetooth). Jeżeli jedna osoba wyświetla jakiś tekst na swoim tablecie to automatycznie pojawia się on na pozostałych urządzeniach.
Widziałem taką apkę na ipada ale ciężko mi jest znaleźć coś takiego na androida :/
Dokładnie chodzi o coś takiego tylko na androida

You can see links before reply

Pozdrawiam

Exodus
10-10-2016, 12:59
Bardzo fajna apka - jeśli będziesz wiedział coś więcej lub nawet ją miał to daj znać

czarek2502.81
10-10-2016, 19:53
No no no . Ciekawe rozwiązanie. Czekam na szersze informacje android, a może też windows???

piotrek
10-10-2016, 20:44
Ale po co ? Znalezienie tekstu na tablecie z dobrze zrobionym śpiewnikiem - 2 sekundy.

czarek2502.81
11-10-2016, 09:17
Ale po co ? Znalezienie tekstu na tablecie z dobrze zrobionym śpiewnikiem - 2 sekundy.

Piotrek niby racja - tyle tylko że u mnie tekstami zajmuje się wokalistka i pozbył bym się kilku kabelków plączących się przed nami - połączenie tabletu i dwóch monitorów :)

VanGreg
11-10-2016, 10:53
Z jakimś mega szybkim tabletem tak :D dodatkowo dochodzi czas na przygotowanie piosenki przez klawiszowca (np. z songbooka)
Moim zdaniem to było by super rozwiązanie. Takimi rzeczami mogła by się zajmować np. wokalistka. W trakcie grania utworu zespół ustala kolejną piosenkę. Wokalistka szuka jej na swoim tablecie gdzie ma wgrane wszystkie teksty/nuty.
Reszta zajmuje się swoimi rzeczami np. gitarzysta ogarnia sobie brzmienia na efekcie itp. Ja np. gram na perce i czasami muszę operować głośnością mikrofonów/instrumentów także moim zdaniem to rozwiązanie jest potrzebne.
Myślałem, że ktoś z forumowiczów wie coś o takiej apce

piotrek
11-10-2016, 19:15
Ale po co kabelki ?? Każdy na tablecie ma swoje teksty. Dobrze uporządkowane - znalezienie tekstu - 2 sekundy. Już kiedyś pokazywałem tutaj opcję zrobienia śpiewanika w oparciu o PDFa z hiperłączami.

czarek2502.81
11-10-2016, 20:33
Ja akurat przez cały czas używam śpiewnika w pdf z hiperłączami :) Nawet trochę ludzi z forum skorzystało z mojego pomysłu i chyba ten pomysł śpiewnika się rozszerza. A po co kabelki bo właśnie w ten sposób rozwiązałem problem wyszukiwania tekstów przez wokalistkę - Wokalistka obsługuje laptopa z funkcją tabletu ( format a4 w pionie) a u mnie i gitarzysty wyświetla się tekst na monitorach 15" - stąd te kabelki :)

kankan
01-11-2016, 18:45
a możecie dać namiar do wątku o PDF z HIPERŁĄCZAMI? Skończył się sezon i chciałbym wprowadzic teksty do tabletu. Pozdr