PDA

Zobacz pełną wersję : materiał na korga

mczerw1
08-04-2010, 10:03
Witam. Wiem że są programy do szybkiej obróbki midy. Potrzebuję pilnie i expresowo przerobić materiał z PSR-ki 1500 na korga PA 80. Podpowiedźcie jaki ewentualnie prosty program przerobi mi szybko mida aby chodził zadowalająco na korgu. Wiadomo ze najlepiej zrobić to na instrumencie , ale obawiam sie ze nie mam już n a to czasu. :(

michał
08-04-2010, 10:31
Oj odnoszę wrażenie że żaden program nie zastąpi Twojego ucha, co więcej - takiego programu raczej nie ma żeby sam przygotował mida odpowiednio pod korga :okulary2:

jozimina
08-04-2010, 10:47
Witam

Kolega Michał ma rację nie ma takiego programu. Niestety trzeba przysiąść samemu i obrobić te pliki.

Powodzenia

dcg
08-04-2010, 10:49
Złoty środek i to w krótkim czasie - raczej zapomnij...
Dwa rózne instrumenty, w konstrukcji architektury i banki brzmień...
Sam musisz przekładać, zgodnie ze swoim ja, bo nawet jeśli to ktoś zrobi za Ciebie, może Ci nie leżeć... to przecież niewymierna muzyka... :)

mczerw1
08-04-2010, 10:51
fajnie sie mówi jak się ma tylko 2 dni na przerobienie materiału. Chodziło mnie raczej o taką podstawę w obróbce. Wiadomo że szczegóły dopracowuje się na sprzęcie podłączonym najlepiej pod nagłośnienie, ale sądziłem że choćby coś na poziomie podstawowym da się zrobić . Wiem że pod Yamahe ludzie przerabiają na komputerze to i sądziłem ż e pod korga też idzie coś zrobić.

dcg
08-04-2010, 10:53
Jeśli było robione pierwotnie w XG, to wątpię w sukces, tam trzeba większej roboty.

jozimina
08-04-2010, 10:58
Spróbuj programem CUBASE

Tylko jak go nie znasz to nie ma takiej opcji abyś w dwa dni to ogarnął.

mczerw1
08-04-2010, 11:09
A jak bym pościągał z midy24 surowy materiał, chodziło by to jakoś na korgu? Sądzę że chyba lepiej troszkę jak to co mam porobione na PSRce. Muszę się jakoś ratować na tą chwilę. :diabel:

jozimina
08-04-2010, 11:48
Z tej strony nie ściągałem i nie wiem jak by one chodziły bez przeróbek.

Natomiast You can see links before reply z tej strony jak ściągnąłem to na moim PA1X pro gadały dość przyzwoicie ale oczywiście musiałem i tak przerobić.

Spróbuj ściągnąć jeden utwór i zobaczysz.

LOOcek
08-04-2010, 11:49
midi24 i utworki to to samo.
Pierwsze to sklep samoobsługowy - tylko tyle