PDA

Zobacz pełną wersję : STOP AND STARE - rep. One Republic

Łukasz
10-04-2010, 18:56
You can see links before reply

: )

Lotosia
23-04-2010, 16:04
Kurcze fajnie to zaspiewałeś :) Nie znam sie na technice ale na moje uszy to ładnie bardzio ładnie :)

Łukasz
23-04-2010, 16:28
tutaj moze troche za malo dynamicznie?
W każdym nagraniu dużo brakuje. Dynamiki, pewnie też ;)

Mała Czarna
23-04-2010, 16:55
Bardziej podoba mi się oryginał.
Czegoś mi brakuje w Twoich refrenach, ale ogólnie jest ok :)

karola2020
23-04-2010, 17:07
Stanowczo za mało dynamiki w wokalu, wydaje mi się też, że zbyt dużo górki. Aha i jeszcze jedno, ale to właściwie pytanie a mianowicie czy mógłbyś nagrać jakąś piosenkę bez auto tune czy jak to tam się pisze? ;)

Łukasz
23-04-2010, 17:26
Karola, żadnego utworu nie nagrywam z auto tune, ponieważ nie umiem go używać. Poprawiam jedynie intonacje tam, gdzie nie trafiłem w nutkę programem Melodyne, a można to też zrobić przez ponowne nagranie danej partii, a to jest bardziej czasochłonne. I to nie we wszystkich utworach, co z resztą słychać. Tyle w temacie bo też już nudny :)

karola2020
23-04-2010, 17:28
żadnego utworu nie nagrywam z auto tune, ponieważ nie umiem go używać. Poprawiam jedynie intonacje tam, gdzie nie trafiłem w nutkę programem Melodyne

Jedna cholera :P Po prostu drażniące są te sztucznie podciągane dźwięki w niektórych miejscach. Mimo wszystko bardzo podoba mi się Twój wokal :P

Łukasz
23-04-2010, 17:32
No w wielu momentach szczególnie wysokich podciągane w Melodyne, ale nie wszystkie a te słychać ; P dlatego przestałem nagrywać do czasu podszkolenia na SLS bo to bez sensu ;) czas na więcej

adammus
23-04-2010, 23:32
nie ma co się wstydzić autotune czy melodyne - jest on uzywany praktycznie w każdym utworze nagrywanym w studio (w mniejszym lub większym stopniu).
Nie można puścić nagrania gdzie dźwięk nie stroi na profesjonalnej płycie a nie zawsze są możliwości poprawek. Wokalista nagrywa kilka wersji i jak żadna w pełni nie stroi w danym fragmencie to trzeba poprawić. :P

Inna sprawa to nauczyć się go używać w taki sposób aby nie zniekształcał dźwięku tylko go korygował intonacyjnie. Są różne tryby pracy tych wtyczek. Melodyne aż tak dokładnie nie znam. Ale autotune spisuje się świetnie w trybie graficznym.

Co do Ciebie. Masz bardzo fajną barwę. No i dobre podejście do kształcenia wokalu (SLS). ;)