PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Expansion Audio Dance pack na CAMARO24 - zapytanie

damian90
06-05-2017, 15:35
Witam,
na stronie CAMARO24 pojawiło się niedawno nowe rozszerzenie dla Keyboardów Yamaha Tyros 5 PSR-770 oraz PSR-970 "Expansion Audio Dance Pack".
Mam pytanie czy ktoś pokusił się już o zakup i testował MIDI i STYLE na nagłośnieniu na sali na imprezie? Jak się nowe brzmienia sprawują?
Czy jest znacząca poprawa jakości w porównaniu do EDP?

M a x i m
06-05-2017, 18:33
W Rzgowie na zlocie można było posłuchać tych brzmień na nagłośnieniu.
Gra to świetnie!

robert
30-07-2017, 08:50
W Rzgowie na zlocie można było posłuchać tych brzmień na nagłośnieniu.
Gra to świetnie!

Czemu niema takiego Expansion na Tyrosa 4 ? przeciez to jest fizycznie mozliwe bo to prawie to samo co 5-tka tez max 1 gb ram i brzmieniowo niema zabardzo różnicy
Albo skąd takie sample nabyć głównie bebny i bas,bo chyba wystarczy podstawić w stylach czy midach i wyjdzie na to samo

M a x i m
30-07-2017, 12:07
Czemu niema takiego Expansion na Tyrosa 4 ? przeciez to jest fizycznie mozliwe bo to prawie to samo co 5-tka

I tu się mylisz! Jedną z największych różnic pomiędzy T5 a poprzednikiem, jest właśnie sposób wgrywania Exp Packów i sampli!
Poza tym, Camaro zapowiedział, że będzie pracował nad ADP do T4. Natomiast wszystkiego naraz nie jest w stanie zrobić!

robert
30-07-2017, 22:38
Żadnych ADP do Tyrosa 4 niebedzie ,kumpel z zespołu rozmawiał dzisiaj z Camaro,skad takie wieści?dobrze by było ale niebedzie Tyrosy 5 sa w sklepach i ktos musi je kupować

robert
30-07-2017, 23:15
na tej stronie jest wirus czy cos ,co mi z literami robi? wczesniej tez widziałem wpis kogos i to samo było

robert
30-07-2017, 23:18
na tej stronie jest wirus czy cos ,co mi z literami robi? wczesniej tez widziałem wpis kogos i to samo było

You can see links before replyłowa-Light4ME-60-Focus-lt-gt-Showtec-Kanjo60-porównanie

robert
01-08-2017, 21:08
zostane przy T4 jednak ,jakbym miał przejśc to juz na korga wiadomo d.lepiej brzmi od mamahy ,a jak juz mamaha to niech ta 4-ka zostanie troche tam zestawów mam od kumpla i fajnego goscia z forum instrumenty klawiszowe wiec sobie sam zestawy audio metoda prób i błędów modyfikuje i tez ten klawisz gada fajnie bez kupowania audio packów:)choc w tyrosie niepodoba mi sie wykonanie,klawisz tak drogi w plastiku:Dkorg az chce się patrzec i to gra na ketrona nieprzejde bo fajnie brzmi ale w stylu lat 70 tych więc mimo niechęci zostaje Tyros