PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw pod dwa klawisze ;)

Markus49
22-02-2019, 11:35
Cześć, szukam mocnego z możliwością regulacji (pochylanie ramion górnej części itp.) statywu pod 2 klawisze. Na górze Pa4x 76, na dole piano casio Privia Px-5s. Obecnie mam statyw KS-3000 niby wszystko fajnie jednak dolne ramię jest za krótkie i nie mogę odpowiednio wysunąć piana aby widzieć wyświetlacz, może pomogło by ustawienie kąta w górnym ramieniu jednak takiej regulacji ten statyw nie posiada.

Wpadł mi w oko taki statyw You can see links before reply

W związku z powyższym mam pytanie. Czy ktoś z szanownego koleżeństwa ma/miał lub testował jak z regulacją stabilnością składaniem do transportu tego statywu?

Może polecicie coś fajniejszego w podobnych pieniądzach. Może dacie namiar na taki sam jednak tańszy;) Wcześniej znalazłem gdzieś za około 670zł jednak teraz nie mogę namierzyć :(

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

HEINEKEN
22-02-2019, 15:10
Hercules jest lepszy

You can see links before reply

Mustafa
22-02-2019, 16:46
Wpadł mi w oko taki statyw You can see links before reply

Jest stabilny ale masakrycznie wielki i nieporęczny po złożeniu. Słuchaj Heinekena i bierz Herculesa ;)

Markus49
22-02-2019, 18:08
W tym Herkulesie trochę niepokoi mnie dolne połączenie. Nie stłukę sobie kości piszczelowej? 😁 Jak wygląda po złożeniu do transportu, jest jakiś pokrowiec do tego?

Mustafa
22-02-2019, 18:41
Nie stłuczesz, wszyscy znaczący na tym grają ;) Na FB grupie Polish Music Keyboards dużo o nim przeczytasz. No, chyba że chcesz Herculesa który po złożeniu ma wymiary sporej komody do bierz :P

Bj Volek
25-02-2019, 13:27
Mam ten statyw i jeszcze nie zdarzyło mi się "stuknąć" w piszczel 🤣 Zamówiłem case od pana Romanowicza i gra muzyka 😊

Markus49
25-02-2019, 20:37
Dzięki chłopaki, to już wiem co kupić ;) HERKULES to super statywy, mam 2 na saksy i jeden potrójny na gitary, mocne i zawodowe. Przekonaliście mnie aby nie zdradzać marki :)

dancefloor
06-03-2019, 12:16
A gdzie w tym wszystkim Spider pro? [emoji4]

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka