PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysły na Babski Comber [Zabawy dla kobiet]

xel
07-02-2011, 21:55
Hey, witam.
Macie może jakieś dobre zabawy dla kobiet na babski comber ? Oczywiście oprócz rozrywki typu striptizer bo to już będzie. Zabawy weselne nie pasują bo są przeważnie dla pań i panów dlatego chciałem coś dobrego dla samych kobiet. Zwięzłe i na temat no i oczywiście śmieszne ;) Liczę na pomoc ;)

ASPEKT
07-02-2011, 22:06
Najlepszą zabawą będzie jak wyjdziesz z takiej imprezy żywy i o własnych siłach :P :D

Zabawa w ,,Wielkiego cinastego'' powinna sprawdzić się ;)

xel
09-02-2011, 16:54
hmm można jaśniej ? Ewentualnie proszę o opis i wskazówki zabawy na PRIV

LOOcek
09-02-2011, 16:55
a no takie
You can see links before reply

dj arq
09-02-2011, 19:37
Od dziś chodzę na takie babskie combry :P

bamber71
10-02-2011, 15:30
Ewentualnie walki w błocie :D

vintage
10-02-2011, 22:39
już mam pomysł na babski - jak to nazwałes - comber...ona już o tym wie , choc udaje, że nie wie ...ale wie....a ten "comber" ma super !! :P

xel
13-02-2011, 02:03
he ? vintage nie rozumiem :)

dcg
13-02-2011, 09:03
Przeczytaj jeszcze raz, ale wolniej.
ale ma zatryb gościu

vintage
13-02-2011, 11:14
sory...to taka dygresja....pierwszy raz spotkałem się z takim określeniem jak "babski comber"...kojarzy mi się to z jednym ... :P :D

verce
13-02-2011, 12:20
vintage, ja też o tym nie słyszałem.
Dla nie comber, to zajęczy zawsze był. Ale Twoje myślenie w dobrym kierunku szło - bo to tylną część chodzi. :D

Teraz się uświadomiłem. :)
You can see links before reply

ASPEKT
13-02-2011, 14:02
...,,Nie ma co ukrywać, że mężczyźni odgrywają ważną rolę w życiu kobiet. Ale co jakiś czas chcą one pobyć wyłącznie w damskim gronie. To świetna okazja, żeby porozmawiać swobodnie o babskich sprawach. Chyba najchętniej poruszany jest wtedy, a jakże by inaczej, budzący wiele emocji temat facetów''.

No to tym sposobem mamy obrobione dupcie na wszystkie strony ;) :P :D

verce
13-02-2011, 14:36
xel, to chyba musisz uważać na tej imprezie. Jak Cię :11_7_15: dopadną... :D

xel
27-02-2011, 20:26
wiem jak tam jest... ale teraz lecę tam tylko jako wodzirej. Mam dużo pomysłów ale co jeśli już gdzieś dane osoby były i zrobię to samo... będzie wpadka. Wolę nowe rzeczy.

Dla niewiedzących regułka co to BABSKI COMBER:

Obecnie kobiety spotykają się we własnym gronie, jednak nie po to, by biegać za mężczyznami, których mogą wziąć w niewolę i żądać okupu jak to było przed wiekami. Współczesny "comber", to najczęściej kameralna impreza w kawiarence lub w domu, w czasie której kobiety popijając drinki, mogą sobie poplotkować o wszystkim. (Striptizer itp.) Wikipedia.org tam można dużo znaleźć.

Konkursy, zabawy wyłącznie dla KOBIET gracie w zespołach prowadzicie imprezy na pewno macie takie rzeczy.

[ Dodano: 2011-03-05, 13:58 ]
Witam, dałem radę z własnymi pomysłami. Impreza wypadła świetnie od razu zamówili mnie na drugi dzień na kolejną imprezę "DZIEŃ KOBIET".

vintage
09-03-2011, 14:50
wiem jak tam jest... ale teraz lecę tam tylko jako wodzirej. Mam dużo pomysłów ale co jeśli już gdzieś dane osoby były i zrobię to samo... będzie wpadka. Wolę nowe rzeczy.

Dla niewiedzących regułka co to BABSKI COMBER:

Obecnie kobiety spotykają się we własnym gronie, jednak nie po to, by biegać za mężczyznami, których mogą wziąć w niewolę i żądać okupu jak to było przed wiekami. Współczesny "comber", to najczęściej kameralna impreza w kawiarence lub w domu, w czasie której kobiety popijając drinki, mogą sobie poplotkować o wszystkim. (Striptizer itp.) Wikipedia.org tam można dużo znaleźć.

Konkursy, zabawy wyłącznie dla KOBIET gracie w zespołach prowadzicie imprezy na pewno macie takie rzeczy.

[ Dodano: 2011-03-05, 13:58 ]
Witam, dałem radę z własnymi pomysłami. Impreza wypadła świetnie od razu zamówili mnie na drugi dzień na kolejną imprezę "DZIEŃ KOBIET".

Ja tam nie wierze we wszystko co jest napisane :P ...i uwierz mi, że moja interpretacja zdecydowanie bardziej mi sie podoba :D

A swoja drogą równiez bywałem na takich imprezach - nie wiedząc że tak sie nazywają - nawet sobie nie wyobrażacie na jakie tematy i jak otwarcie i bez kompromisów gadają kobiety między sobą...świńtuszenie facetów w męskim gronie to pikuś :P :D

xel
09-03-2011, 15:17
Regułka co do "Babskiego Combru" Tylko po części opisuje aktualny przebieg i cel tej imprezy. Teraz przebiega to inaczej. Ale dobrze powiedziałeś "świntuszenie facetów w męskim gronie to pikuś" A w sumie nawet za mało powiedziałeś. Baby są po prostu okropne. Nie wyżyte, brak im wszystkiego. Gdy się napiją robią wszystko co najmniej wyobrażalne. Szczególnie gdy nie ma własnego faceta u boku wtedy to się dzieje. Na jednej imprezie miałem 50 kobiet na drugiej prawie 300 pijanych niewyżytych kobiet.... że tak powiem "Zostałem rozszarpany".