PDA

Zobacz pełną wersję : DBX DriveRack - nowy czy używany??

JokerReason
19-03-2011, 09:45
Postanowiłem z kilku powodów zakupić procek do nagłośnienia i mam dwa dylematy... najczęściej gram w szerokim paśmie, ale na większe imprezy będę miał nagłośnienie 4górki+2basy z czego nadstawki aktywne, a basy pasywne... i pierwsze pytanie czy kupić PX czy lepiej PA... a drugie pytanie to czy kupowalibyście używkę na allegro, czy odżałować tych parę stówek i kupić nówkę w sklepie i z gwarancją??

pablo181
19-03-2011, 11:08
Ja mam cały zestaw aktywny i używam Driveracka PX i myślę że do tego co napisałeś powinien ci wystarczyć, bo domyślam się że bedziesz używał tylko do crossowania i ewentualnie EQ i kompresor.
Driverack PA ma dotatkowo jedno wyjście czyli, basy, środki, góry a w PX są tylko basy i góry.

Ja kupiłem używanego PX z USA dałem 2 lata temu jakieś 800 zł.
Myśle że jak ktoś dba o sprzęt i cały czas był w racku to można taką używkę brać przecież nikt tym gwoździ nie wbijał tylko używał do nagłaśniania :)

pozdrawiam

LOOcek
19-03-2011, 11:24

Jak z przesyłką?

JokerReason
19-03-2011, 14:02

W sumie super okazja, biorąc pod uwagę że ten model jest w komplecie z mikrofonem na którym mi bardzo zależy...

pablo181
19-03-2011, 15:10
przesyłka wyszła jakieś 120 zł.
Zestaw był z mikrofonem, ale właśnie co do ustawiania z mikrofonem to nie zawsze się sprawdza. Niedkiedy zrobi fajnie a niekiedy ustawi odwrotnie.

LOOcek
19-03-2011, 16:48
Z USA ?

120 zł??

Szok

Jak sprawdzałem to sama przesyłka kosztowała 440$

zyga
19-03-2011, 18:13
przesyłka wyszła jakieś 120 zł.
Zestaw był z mikrofonem, ale właśnie co do ustawiania z mikrofonem to nie zawsze się sprawdza. Niedkiedy zrobi fajnie a niekiedy ustawi odwrotnie.
Pablo próbuj setupu z mikrofonem z ustawieniach paczek jako "Custom". Wskaż ile napędu masz na liczniku na górkach (stan faktyczny), a dół rozkręć na maxa i wskaż na 100%.
Myślę, że będziesz zadowolony z efektu - siada na 99% sal.
Życzę powodzenia i pozdrawiam

pablo181
20-03-2011, 19:22
loocek nie wiem gdzie ty sprawdzałeś te ceny, ja przeważnie kupuję na e bayu i jakoś tam takich wielkich cen nie ma.

Popróbuję w nowym sezonie z tą kalibracją dzięki za porady.