PDA

Zobacz pełną wersję : TEST NA Zgodność

aplauz
15-01-2010, 10:32
Sadzamy Parę Młodą na krzesłach plecami do siebie tak, aby się nie widzieli i nie mogli się ze sobą komunikować. Rozdajemy parze ślubnej po 2 kartki z napisem "ja" i "on" (dla Panny Młodej) i "ja" i "ona" (dla Pana Młodego). Ewentualnie młodzi ściagaja buty PAN Młody bierze jeden swój jeden Młodej a pani Młoda jeden swój jeden młodego

W zależności od tego czy odpowiedzia na pytanie jest Pan młody czy pani młoda tego buta musza podnieść w góre bez oglądania sie

Lista możliwych pytań jest nieskończona i można wymyślac różne:

* kto pierwszy powiedział "kocham Cię"?
* kto lepiej prowadzi samochód?
* kto będzie trzymał kasę?
* kto ma fajniejszych teściów?
* kto pierwszy wyciąga rękę po kłótni?
* kto pierwszy zasypia w łóżku?
* kto pierwszy nawiązał znajomość?
* kto będzie zmywał po posiłkach?
* kto będzie rządził w sypialni?

AUDYOfill_:))
15-01-2010, 19:10
Bardzo fajny konkurs. Na kartach które podnoszą osoby napisałem "mąż" "żona" łatwiej się wtedy połapać ze zgodnością napisów.

donlucka2
15-01-2010, 19:11
a ja zrobiłem tabliczki ... z jednej strony on z drugiej ona :) (lepiej to wygląda)
widziałem też opcje z butami młodych.

ASPEKT
15-01-2010, 19:25
Buty wg. mnie najlepiej się sprawdzają, są widoczne ze wszystkich stron, kartki z napisem wszyscy goście nie są w stanie odczytać, siedzą przecież pod różnym kątem.

donlucka2
15-01-2010, 19:28
owszem :) młoda zazwyczaj ma biały a młody czarny ;p kontrast jakich mało :D

ale już mi się zdazyła młoda która focha prawie strzeliła że buty ma zdejmować :P

ASPEKT
15-01-2010, 19:35
Ja zabawy ustalam z młodymi (niech czują się reżyserami swojego wesela :one: ) i młodzi wybierają kartki czy buty.

donlucka2
15-01-2010, 19:38
też tak robię przy podpisywaniu umowy, młoda chyba poprostu to przespała :P

aby nie był offtop to powiem że dobrze dobrane pytania to klucz do sukcesu :)

można też zapisywać sobie ile dobrych odpowiedzi i np. tyle sekund minut lub sztuk pocałunków im dać w nagrodę :P (oczywiście wspólnych :kosci: )

jazmen
24-01-2010, 21:18
Ja robie te zabawe ale kiedys to były buty ale to nie higieniczne więc zrobiłem horągiewki biała to pani młóda a czarna to p młody najciekawsze pytania dla młodych to

w czasie oglądania telewizji kto rządzi pilotem to wazna sprawa
kto pierwszy zasypia w łóżku
kto pierwszy powiedział kocham cie itd....