PDA

Zobacz pełną wersję : Wykupowanie butów - pomysły, podpowiedzi??

Bj Volek
20-09-2011, 15:25
Cześć wszystkim :D Chciałem zapytać , czy stykacie się z takimi rzeczami jak wykupywanie butów Pary Młodej? Ja mam to co tydzień, sęk w tym, że w sobotę gram w rodzinie, u której grałem kilka miesięcy temu i trzeba pozmieniać trochę zabawy, między innymi wykupienie butów. Możecie podpowiedzieć co wy wymyślacie ludziskom, którzy zabrali obuwie? Dzięki, pozdrawiam

dcg
20-09-2011, 16:06
Kiedyś, długo był z tym spokój, a ostatnio znowu zabierają buty Młodym nagminnie.
Chyba idą gorsze czasy, bo już na wódkę nie mają. :)

RazDwaTrzy
20-09-2011, 16:15
Wykupowanie butów jest bezsensowne,ale to już inicjatywa gości, więc nic nie poradzisz. Jeśli już musisz to może niech Pani Młoda wykupuje buty Pana Młodego , a Młody Pani Młodej - wymyślisz jakieś zadania, które mają za te buty wykonać.

Bj Volek
20-09-2011, 17:56
Ja mam zadania, powymyślane, sęk w tym, że młody prosił, aby było coś innego. Siedzę, szukam trochę i próbuję coś wymyślić w miarę fajnego, śmiesznego, zarazem nie obrażającego, ale dzisiaj cienko z myśleniem :P Pomyslałem, że tu napiszę i zostanę zasypany pomysłami ;) Co do tych butów, to ostatnio nawet świadkom zabierają, a jakiś miesiąc temu, młodemu wyjęli sznurówki z butów, masakra!!!

verce
20-09-2011, 19:03
malutka franca(ise),
Wykupowanie butów jest bezsensowne,ale to już inicjatywa gości, więc nic nie poradzisz.
Też tak uważam. Często młodzi zaznaczają, że nie chcą takiej zabawy, ale tak jak piszesz, to inicjatywa gości i nic się nie poradzi.

Bj Volek, po wykupieniu butów - jak dojdzie do tej zabawy, w ramach podziękowania za flaszki, bierzemy facetów, którzy je wykupili, mają podciągnąć nogawki spodni (żeby śmieszniej wyglądać), prosimy, aby nad głowę unieśli ręce i złożyli dłonie, potem puszczamy coś instrumentalnego i podpuszczamy, że teraz tańczą jak w jeziorze łabędzim, potem jako kaczory.
Kobitkom puszczamy fragment kankana. I jakoś się kręci. Kiedyś podpatrzyłem to na youtube.

Bj Volek
20-09-2011, 23:49
Dzięki za podpowiedzi :one:

Markus49
21-09-2011, 19:54
W moich stronach to kradną buciki, kamizelkę, butonierkę kiedyś nawet welon!

Także co tydzień na każdym weselu mam do obdarowania "prezentami" około 10 "złodziei".

Zabawy to "kankan", "taniec brzucha", "pokłony", "taniec przy rurze", "Kazaczok" itp.

kocis
21-09-2011, 20:04
Buty to jeszcze jakoś można znieść.
Najgorzej mnie wkurza jak kradną młodą i trzeba z marszem łazić po okolicy szukać jej i wykupywać.
Kilku baranów wódki na zewnątrz się napije a pół wesela przez godzinę się nudzi.

Bj Volek
21-09-2011, 23:24
, "taniec brzucha", "pokłony", Markus49 mógłbyś wytłumaczyć na czym to polega? Z góry dziękuję :D

RazDwaTrzy
22-09-2011, 11:08
"taniec przy rurze"

no to chyba nie bardzo ....

piotrek
22-09-2011, 19:01
A ja nie slyszalem, o zadnych zabawach przy tej okazji....

Nielubie tego jak jacys ukradna ten but, bo zamiast jak mlody przyniesie pol litra oddac to stoja 15 minut i odstawiaja żałosną szopkę i zamiast grac do zabawy to wychodzi bezsensowne marnowanie czasu...

Ale u nas to sie odbywa ze przychodza, spiewaja piosenke "cos tam cos tam panie mlody nie badz felek wykup zonie pantofelek", mlody wkoncu jak od nich odzyska to po imprezie.

Jeden mlody mi sie spodobal był bardzo mądry. Oni wzieli pantofelek zaczeli spiewac chcieli wodke.

A on podszedl wział mikrofon i zaspiewał "pantofelek to mam w dupie, jesli trzeba nowy kupie i poszedl" :D

pgbolo
23-09-2011, 23:09
Ja często proponuję młodemu żeby zgodził się dać tyle wódki ile chcą za buciki - ale stawia jeden warunek
Dostaniesz tyle wódki do domu - ile jesteś jej w stanie wypić w tej chwili - i stawia przed delikwentem szklankę z wódką.
Wszyscy złodzieje w danej chwili miękną.