PDA

Zobacz pełną wersję : Sznurek z Ubrań

aplauz
15-01-2010, 10:34
Zabawa polega na spleceniu z własnych ubrań jak najdłuższego sznurka. Uczestnicy składają ubrania, a wygrywa ten, który ułoży najdłuższy ciąg ubrań weselnych. Aby zmobilizować gości można w pewnej odległości ustawić nagrodę (dodatkowe porcje tortu weselnego / alkohol). Jeżeli nagroda jest jedna, wygrywa ten, który do nagrody dotrze jako pierwszy.

* Porada 1: Zabawa wygląda efektownie gdy uczestnicy tworzą 3-4 osobowe zespoły.
* Porada 2: Zabawa weselna wychodzi lepiej gdy uczestnicy nie są do końca trzeźwi. Śmiałość kluczem do zwycięstwa.
* Porada 3: Stwórzcie 2 zespoły; ustawcie ich naprzeciw siebie w dużej odległości. Wygrywa ten kto pierwszy dotrze do obozu 'wroga'.

AUDYOfill_:))
15-01-2010, 19:07
Kiedyś zrobiłem ten konkurs iiiiii........gorzko żałowałem. Do konkursu zapraszałem "drużyny" rodzic + dziecko. Ponieważ mama miała trochę za dużo promili we krwi, rozebrała dziecko na majteczki sama została w bieliźnie, a tata siedział przy stole i płakał. Na domiar złego rozrywkowa mama nie wygrała.

jazmen
24-01-2010, 21:24
ta zabawa sie sprawdza ale na imprezach innych ostatnio grałem na rudnej kopalni i tam byłi sami górnicy i bawili sie tylko trzebabyło wymyslec cos nowego sami tez mieli plan z rożnymi konkursami