PDA

Zobacz pełną wersję : Ciacho !!!

aplauz
15-01-2010, 10:35
W najpopularniejszej wersji biorą udział 3 pary. Mąż z nowo poślubioną żoną, świadkowie oraz Nowa Młoda Para wyłoniona w trakcie oczepin. Prowadzący zabawę weselną ustawia trzy rzędy krzeseł tak, by na każdym rzędzie mogła położyć się jedna z partnerek. Na brzuchach bądź dekoltach partnerek kładziemy po 2 duże ciastka. Zadaniem partnerów jest jak najszybsze zjedzenia ciastek bez pomocy rąk.

bordun
19-01-2010, 01:35
wg mnie troche niestosowne jak na weselu
zabawa zabawą, humor humorem ale uważam że trzeba mieć troche umiaru....
to podobnie jak np. podczas dzielenia tortu weselnego pan młody bez użycia rąk musi zjeść kawałek tortu... ja bym tego nigdy nie zrobił! (jako pan młody) :)
wygląda to okropnie i robi się pośmiewisko z młodego.
pomijam fakt że jest mało przyjemne grzebanie nosem w ciastku i jeszcze wszyscy sie z ciebie śmieją...

a jeżeli ma to jeszcze zjeść z dekoltu czy z brzucha... a jak ubrudzi sukienke swojej partnerki.... no to może sie zrobić nieprzyjemnie...
nie polecam.

jazmen
24-01-2010, 21:07
super robilem ten numer ale prygotowane miałem prześcieradła i młoda i świadkowa kładłasie na nim oczywiście daje sie kruche ciasteczka i nikt sie niepobrudzi ale zabawa przednia

[ Dodano: 2010-01-24, 21:10 ]
Jesli chodzi o torta to po urojeniu pierwszego kawałka młodzi maja za zadanie karmic sie nawzajem to własnie teraz jest lepsza wersja tej zabawy