PDA

Zobacz pełną wersję : Który odtwarzacz cd do racka polecacie ???

grucha-g4
23-01-2012, 09:32
Który odtwarzacz cd do racka polecacie ??? potrzebuje takowe urzadzenie na wysokość 1U...poszperalem w necie i widze ze ponizej tysiaka sie raczej nic nie wynajdzie ...zwrócilem uwage na to ...moze ktos z was miał z tym o czynienia
You can see links before reply
a moze cos z dap audio ???

tomek
23-01-2012, 12:46
to o czym piszesz to jakieś wynalazki. nie wiem jaki masz budżet i do jakich celów odtwarzacz będzie używany, ale jak chcesz dobry cd-player, to celuj w tascama albo denona. chyba że stricte dj-ski ze stajni pioneera..

HEINEKEN
23-01-2012, 12:48
A co chcesz tym odtwarzać?

Muzę w przerwach?

grucha-g4
23-01-2012, 18:21
to o czym piszesz to jakieś wynalazki. nie wiem jaki masz budżet i do jakich celów odtwarzacz będzie używany, ale jak chcesz dobry cd-player, to celuj w tascama albo denona. chyba że stricte dj-ski ze stajni pioneera..

do tysiąca złotych ...

A co chcesz tym odtwarzać?

Muzę w przerwach?

Muze w przerwach ,,i nie tylko ...zdarza sie że gram w dwóch szkołach jako tzw" dj "i wtedy wiekszosci leci muza z mp3 lub cd..a mam wolne miejsce w racku 1U i chciałem go wykorzystać

HEINEKEN
23-01-2012, 20:00
Do muzy w przerwach kup sobie odtwarzacz DVD za 80 zł.
Wystarczy. Czyta mp3, audio.
Po co przepłacać.

A jesli też do DJki to nie lepiej kupić małego netbooka za 600 zł?
Wszystko pod ręką...

verce
23-01-2012, 20:08
HEINEKEN,
Wszystko pod ręką...
Dokładnie, jeszcze może za sterownik świateł robić.
Właśnie to wprowadzam :)

grucha-g4
23-01-2012, 20:33
Do muzy w przerwach kup sobie odtwarzacz DVD za 80 zł.
Wystarczy. Czyta mp3, audio.
Po co przepłacać.

Wszystko pod ręką...

no tak tylko gdzie tego lapa postawie ...przeciez nie zamontuje go do racka ....hehe

HEINEKEN
23-01-2012, 21:05
Kupisz u mnie dostawkę na laptopa do statywu klawiszowego i po problemie :)

kankan
06-03-2012, 20:09
Jeśli chodzi o fajny odtwarzacz to polecam Ci RELOOP SMP-1

Używam ja oraz kilku moich znajomych, rewelacja.
Pozdrawiam

carmen
06-03-2012, 21:54
Jeśli chodzi o fajny odtwarzacz to polecam Ci RELOOP SMP-1

Pozdrawiam

Potwierdzam

stylowybankiet
07-03-2012, 00:40

a dokładniej to czemu taka rewelacja ?
Reloop to firma która dosyć odstaje od czołowych producentów sprzętu for dj i to zarówno pod względem ergonomi,techniki i jakości wykonania
Stwierdzenie REWELACJA to więcej niż przesada .
Do zwykłego puszczania muzyki to wszystko się nadaje zaś do uzyskania czegoś więcej to na bank nie ten reloop :053:

Wszystko pod ręką...

Obecnie nawet w pro DJ świecie odchodzi się od typowych playerów i mikserów na rzecz systemów zintegrowanych z komputerami ( lub dodaje się opcje takiej integracji playerom i mikserom po przez usb midi )
Niestety komp który ogarnie profesjonalny soft dj-ski kosztuje więcej jak 600zł za 6 stów kupi sie ledwie zawodowo brzmiącą kartę muzyczną z systemem wyjść zgodnym ze sprzętem estradowym.

[ Dodano: 2012-03-07, 00:43 ]

lubelaki zawsze wiedzą co dobre ?

the_boss81
02-10-2012, 18:16
Panowie podpinam się pod temat - czy znacie jakiś tani player do racka (19") - ale żeby obsługiwał tylko pendrive (mp3) - cd player nie jest potrzebny, a wręcz zbędny.
Zastosowanie - muza w przerwach - dlatego może być tani... - dzięki, pozdro - :564:

GMSonic
02-10-2012, 23:43
Lubelaki wiedzą co dobre ,bo używają :D .możesz kupić coś takiego You can see links before reply , nie znam sprzętu ,ale zmieścisz się w 1000 zł.

the_boss81
03-10-2012, 08:19
Ale poco mi płacić za cd, jak potrzebuję tylko usb-mp3 - pozdro :564:

zespoljoker
03-10-2012, 17:05
Ale poco mi płacić za cd, jak potrzebuję tylko usb-mp3 - pozdro :564:
To kup zwykłą mp3 za 50 zeta i podłącz z wyjścia słuchawkowego i po kłopocie a ile kaski zaoszczędzisz. Ja tak puszczam cichą muzyczkę w przerwach i jest OK. :one: :583: :607:

the_boss81
03-10-2012, 19:53
Też tak puszczam w przerwach... ale pomyślałem, że może warto byłoby mieć jeszcze mniej rozkładania... ale masz rację - nie ma co kombinować... to już byłby powoli przerost formy... no i zawsze ze 3-4 zbędne kG - dzięki - pozdro :564:

stylowybankiet
30-10-2012, 10:46
w dzisiejszych czasach djeje odchodzą od kupowania tradycyjnych odtwarzaczy na rzecz wykorzystywania w tych celach urządzeń bardziej funkcjonalnych i uniwersalnych - jak laptopy, tablety, iphony .

Kupowanie odtwarzacza to zwykły przerost formy nad treścią ponieważ nie zyskujemy absolutnie nic po za jakąś skrzyneczką a tym co naprawdę odtwarza muzykę jest SOFT - a temu wisi na czym został zainstalowany czy w odtwarzaczu czy telefonie .

w ramach ciekawostek linki