PDA

Zobacz pełną wersję : Impreza z okazji pójścia na emeryturę

Raf4G
12-02-2012, 20:10
Koledzy, jeśli macie jakieś pomysły to będę wdzięczny. Sprawa wygląda następująco: Impreza na około 40 osób, z tego 30-stu to faceci a około 10-cioro -babki. Impreza z okazji odejścia na emeryturę dwóch funkcjonariuszy Służby Więziennej. Mam kilka pomysłów- m.in. Zorba, pociąg, zabawa przy stole, piosenka dla emerytów ale być może dysponujecie jakimiś ciekawszymi pomysłami i radami -w jaki sposób rozkręcić taką imprezę?

verce
12-02-2012, 20:24
Może:
I tylko mi ciebie brak w tym więźniu. ;)
Nienawidzę szefa - teraz mogą sobie zaśpiewać.

W konkursie nagroda mogą być np. kajdanki - takie z futerkiem :D

Gdzieś znalezione:
Cyt.:"Zorganizować quiz dotyczący znajomości różnych ciekawych sytuacji, jakie podczas pracy przytrafiły się osobie odchodzącej na emeryturę."

Raf4G
12-02-2012, 20:35
Dobre, dobre :D - czekam na więcej. Impreza już w Piątek 17.02.2012.

ASPEKT
12-02-2012, 20:41
I7_Cle0LWpk

Raf4G
12-02-2012, 20:44
Tak tylko to są słowa raczej do więźnia a nie klawisza. :D Pewnie można przerobić.

[ Dodano: 2012-02-12, 20:47 ]
Mamy już jedną piosenkę na nutę Do Milówki wróć- Golec Orkiestra a my śpiewamy Do Zakładu wróć w refrenie.

[ Dodano: 2012-02-12, 20:50 ]
Później np. Józefie czy ci nie żal opuszczać mury więzienne. Józefie czy ci nie żal? Józefie wracaj do krat :D

[ Dodano: 2012-02-12, 20:54 ]
Tylko jak rozkręcić. Przypuszczam, że póki nie :pije1: to nie będzie :526:

zespoljoker
13-02-2012, 12:06
Tylko jak rozkręcić. Przypuszczam, że póki nie :pije1: to nie będzie :526:
Oj nie będzie, nie będzie.
Proponuję na szlagier wieczoru "Czarny chleb i czarna kawa..." lub ostatni hit Maleńczuka "Ostatnia nocka" ;)

Raf4G
14-02-2012, 14:14
Proponuję na szlagier wieczoru "Czarny chleb i czarna kawa..." lub ostatni hit Maleńczuka "Ostatnia nocka"
To są wspomnienia więźnia a nie klawisza :D

ASPEKT
14-02-2012, 14:58
To są wspomnienia więźnia a nie klawisza :D

....a ten klawisz to niby gdzie pracował do emerytury, nie obcy mu ten klimat piosenek :)

Raf4G
14-02-2012, 15:23
Idąc tym tropem, można nu zaśpiewać: Niech żyje wolność lu To już jest koniec, nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść :)

zespoljoker
14-02-2012, 16:38
Idąc tym tropem, można nu zaśpiewać: Niech żyje wolność lu To już jest koniec, nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść :)
No i już wszystko wiesz :053:
Myślę,że klawisze to też ludzie z poczuciem humoru i te tytuły przyjmą z "przymrużeniem oka"
Śmiało je graj a jak dostaniesz wp..ol to się poskarż na forum.
Osobiście nie słyszałem o hitach dotyczących służby więziennej więc zrobisz jak chcesz.
Ja bym zaryzykował ale oczywiście nie od razu, tak po 4-5 toaście za zdrowie emeryta.

P.S. Oni to mają mają dobrze, emeryturka już po 15 latach a po 25 to chyba 100% ostatniej wypłaty.
I mamy 45 - 50 letnich emerytów, na których co niektórzy do 65 roku płacą podatki. :(::

Raf4G
14-02-2012, 16:58
Śmiało je graj a jak dostaniesz wp..ol to się poskarż na forum.
:) Myślę, że to równi goście i tak źle nie będzie.

[ Dodano: 2012-02-19, 14:08 ]
No i tak jak myślałem. Z początku oficjalnie. Podziękowania emerytom przez przełożonych. Trochę nasiadówka ale już po drugim wejściu impreza się zaczęła rozkręcać. Przydały się różne przyśpiewki przy stole typu: Szła dzieweczka- na lewo, na prawo , w gór i w dół, a także wszystkie piosenki w klimacie więziennym a właściwie wolnościowym ( Wolność- Boys, Wolność moja jedyna- Skaner). Oczywiście piosenka Michel Telo królowała. Czterokrotny bis. To jakiś obłęd z tą piosenką :D. Wykorzystaliśmy pomysł verce z kajdankami z różowym futerkiem. Dorobiliśmy do nich jeszcze pejczyk :D Znakomity pomysł jako prezent od zespołu. Nie przypuszczałem, że będzie tak fajnie. Dziękuję za wszystkie porady. Jak wstawić te punkty?

[ Dodano: 2012-02-20, 22:39 ]
Już wiem biały haczyk ;)

żołnierz
26-02-2012, 16:21
Zrób karaoke i będzie ok.

Wędrówka po europie: Pociąg, Zorba, Kankan ,Kazatschok, Zabadak, Czardasz, Polka , Walc etc etc

r2d2
26-02-2012, 16:23
Raf4G, jak Ci poszło?
Co wykorzystałeś?

Raf4G
07-03-2012, 18:13
Tak jak pisałem wcześniej. Impreza się udała. W ostatniej chwili opracowałem "z ręki" Wolność - Skaner. Przydały się wszystkie zorby, kan kany, kaczuchy, pociągi, przyśpiewki przy stole, Trzymajmy się za ręce itp. Wzięliśmy też świeżo upieczonego emeryta do kółeczka i wszyscy zaśpiewaliśmy specjalną piosenkę dla emeryta pod tyt. Do zakładu wróć- słowa mojego autorstwa :P Po piosence zaczęli go podrzucać, było wesoło. Powiem tylko, że łezki poszły u niego ze wzruszenia. Graliśmy niedawno drugą taką imprezę i też wypaliła. Tu było trochę więcej pań. Z początku trochę oficjalnie, po 5 utworów a później ruszyli na parkiet. Graliśmy od 6 do 10 utworów na wejście. Na zakończenie: To już jest koniec- Elektryczne Gitary. Jeszcze raz dzięki za pomysły ;)

piotrekmuzyk
07-03-2012, 19:41
Mój ojciec w tym roku przechodzi na emeryt (pseudo górnik, robi na warsztatch) 50l i emeryt - ten to ma fuksa ??

Co proponujecie ?? :D

verce
07-03-2012, 19:44
Raf4G,
Tak jak pisałem wcześniej. Impreza się udała.
Nie mogło być inaczej ;)
Pewnie bawili się lepiej, niż młodsze roczniki.
Kiedyś graliśmy odchodzącemu na emeryturę pracownikowi PKP.
Mała imprezka, mała sala, ale zabawa ok.

piotrekmuzyk

Mój ojciec w tym roku przechodzi na emeryt (pseudo górnik, robi na warsztatch) 50l i emeryt - ten to ma fuksa ??

Co proponujecie ?? :D

Zakładaj temat, będziemy się spełniać. ;) :D

Raf4G
07-03-2012, 20:08
Odnośnie ojca- górnika pracującego w warsztacie to piosenka na melodię piosenki: Do Milówki wróć- Golec Orkiestra tylko twoje wymyślone słowa pasujące do jego pracy. A w refrenie Do kopalni wróć lub Na kopalnię wróć. Szybki przykład zwrotki: Tam pod ziemią będziesz walczył a z kilofem będziesz tańczył. I ref. Na kopalnię na kopalnię wróć. Musi być lekka ironia tej roboty. A na końcu na melodię Góralu czy ci nie żal- np. Józefie czy ci nie żal opuszczać bramy kopalni? Józefie czy ci ni żal, Józefie wracaj do nas. Gwarantuję, że łezka w oku się zakręci ;)