PDA

Zobacz pełną wersję : Allen&Heath WZ3 12:2

GMSonic
08-03-2012, 22:57
Witam
jestem zainteresowany zakupem mixera Allen&Heath WZ3 12:2 You can see links before reply
Czy może ktoś słyszał lub używa tego mixera,czy godny uwagi,czy może kupić tańszy np:Allen&Heath ZED 12 ?

zespol-mm
09-03-2012, 00:49
wałkuję temat mikserów od dłuższego czasu i wz3 cieszy się bardzo dobrą opinią...jeśli szukasz miksera z wyższej półki to myślę że jest to ideale rozwiązanie, miksery od pewnego przedziału cenowego zaczynają grać inaczej...lepiej! pamiętaj jednak, że warto do takiego miksera zainwestować w peryferia (eq, kompresor itp.) Nie słyszałem ani nie pracowałem na tym mikserze ale poczytałem trochę forum i seria wz3 jest szanowana i często wymieniana jako warta zakupu. Kolega Dess pisał w innych tematach, że od 4000tys. miksery zaczynają brzmieć, tylko nie każdy o tym wie, bo rzadko mamy możliwość porównania tej półki ze względów finansowych, a kolega Aplauz pracuje na serii wz, być może powie więcej coś w tym temacie...
Jeśli szukasz wszystkiego w jednym można również rozejrzeć się za Dynacordem cms 1000-3 lub cyfrowym Presonusem 16.0.2, ja mam właśnie dylemat pomiędzy tymi dwoma...

pozdr

keyman
09-03-2012, 08:35
WZ jest półkę wyżej ZEDa - polecam WZ.

dcg
09-03-2012, 09:40
WZ3 to jeden z najlepszych analogów mieszczących się w racku 19".
Jest jeszcze nieco droższy APB w tej półce i MACKIE ONYX, DYNACORD CMS (dla mnie za drogi na to co daje) nieco niżej SOUNDCRAFT M12.
Wszystkie te stoliki są warte polecenia.
Zatem, co komu pasuje... :)

tomek
09-03-2012, 10:13
ja mam WZ3 12:2 i szczerze polecam. brzmienie super, jakość wykonania - na bardzo wysokim poziomie. na faderach są osłony przeciwkurzowe, co w przypadku chałtur jest nie bez znaczenia. no i trwały jest - mimo upływu czasu. wszystko śmiga jak nowe (fadery, potencjometry, przyciski)
jednym słowem POLECAM

PS. tu masz w lepszej cenie, a jak pogadasz to jeszcze pewnie z tego opuszczą..
You can see links before reply

udanych zakupów

GMSonic
09-03-2012, 17:17
tomek dzieki za info, WZ3 12:2 już zamówiony!
Co do sklepu, to tak jak napisałeś. Po niedzieli dam znać jak wrażenia

tomek
09-03-2012, 22:14
tomek dzieki za info
nie ma sprawy. nie zapomnij kliknąć POMÓGŁ ;)

PS. ze zdjęć wynika że Cię kojarzę z widzenia. pochodzimy z tych samych stron i mamy wspólnych znajomych, ale o tym już na PW :)

niech allen śmiga bezproblemowo :!: :580:

aplauz
10-03-2012, 17:03
I to wszystko przez gadanie Aplauz'a.