PDA

Zobacz pełną wersję : Polecam [url]www.jaceksound.pl[/url] oraz [url]www.musicaudio.pl[/url]

grafit
04-02-2010, 00:06
Ja polecam dwa sklepy:

You can see links before reply
W sprzedaży między innymi sprzęt firmy Alto, Proel z wyższej trochę półki HK Audio, spokojnie można się dogadać.

może trochę bardziej znany bo dosyć wysoko wypozycjonowany, szerszy asortyment, w sprzedaży również instrumenty

Właściciele obydwu sklepów to moi dobrzy znajomi (koledzy) także mogę ręczyć za nich.

karola2020
04-02-2010, 00:09
może trochę bardziej znany bo dosyć wysoko wypozycjonowany, szerszy asortyment, w sprzedaży również instrumenty

Ten sklep również polecam. Rewelacja!!! Praktycznie wszystko właśnie tam kupowałam :)

midilukas
23-02-2010, 13:52
Też mogę polecić sklep Musicaudio, kupowałem tam korga extrema, można powiedzieć przez telefon;) Do tego na połowę kwoty brałem raty też przez neta i było wszystko ok. Solidna firma. Do tego miałem u nich przez rok wpis w bazie zespoly.pl w promocji;)

Tomek69
19-03-2010, 20:45
Musicaudio polecam, również robiłem zakupy, wszystko na czas, jesli pytasz o zdanie to nie wciska na siłę czegoś tylko doradza w miarę swoich możliwości. Jeszcze raz plecam.

zyga
14-04-2010, 13:27
I ja też polecam Musicaudio, super kontakt i konkurencyjne ceny. Można popytać o sprzęt jeśli się miało okazji "pomacać" i otrzymuje się rzetelną opinię.