PDA

Zobacz pełną wersję : PA800 - pytanie o wgrywanie styli.

bamber71
05-09-2012, 13:27
Mam pytanie w związku z wgrywaniem styli. Instrument mam 9 miesiecy, czasu mało i niestety zbyt powoli go poznaję :/

Z ilu źródeł bym takie style nie otrzymał, zawsze są to zestawy kilku styli w jednym pliku tzw. USER STYLE. Do pustych komórek w Korgu wgrywa sie USERA, który zawiera kilkanaście styli. Wszystko fajnie, ale z tych kilkunastu styli np. 2 są OK a reszta kiszka.
Nie lepiej by było wgrywać pojedyńcze style i układać je sobie według potrzeb tak jak to robiłem w Ketronie czy Yamaszce.

Czy jest sposób aby te paczki USER rozpakować przed załadowaniem do instrumentu i wgrywać tylko te style, które mi są potrzebne a nie całę zestawy?

kubetti
05-09-2012, 15:58
Jak ci się pokaże user zakładce media naciskasz open przed load i masz pojedyncze style nie musisz wgrywać wszystkiego

Sławek
05-09-2012, 19:50
Przeznacz jeden bank np. USER3 na przeglądanie stylów .
Po zapisaniu sobie jakie style są fajne postępuj tak jak pisze kolega wyżej i wgrywaj pojedynczo w wolne komórki favorite lub pozostałe user (po odblokowaniu mozna ładować w wolne komórki fabrycznych banków)

bamber71
06-09-2012, 06:39
Dzieki koledzy, bo już zacząłem instrukcję czytać. Ale tego nie wyczytałem jeszcze.
Dopiero jestem na 50 stronie z 350-ciu :D

Marek Michalak
09-10-2012, 16:20
Jeśli masz jakiś dobry styl bluesowy to chętnie skorzystam :)

radzik10
13-10-2012, 23:29
You can see links before reply

You can see links before reply

Tym programem na kompie zrobisz banki pod siebie.

Ja tak robię.

Pozdro.