PDA

Zobacz pełną wersję : KORG PA 3 SAMPLE

vloo_music
06-03-2013, 20:45
Hej, czy ktoś posiada wiedzę = czy można wgrać jakieś zewnętrzne SAMPLE do takiego grzmota jak KORG PA3. NIE MÓWIĘ TU o bankach brzmień od DYNAMIXA, które są poprostu niczym innym jak zbiórką dobrych ustawień z korga, które można samemu przy odrobinie wiedzy i czasu samemu osiągnąć.
Poszukuję natomiast informacji czy jest możliwość wgrania do niego zewnętrznych sampli audio, nowych brzmień których nie ma na pokładzie.

Czy ktoś wie skąd można to pobrać i jak to wgrać?

Dużym problem w tym klawiszu za taką kasę jest sekcja DISCO-ELEKTRO. Perkusje te są niestety mega archaiczne i korg tu dał ciała na całej linii , to samo jest z brzmieniami elektro synthethic które brzmią rodem z korga PA-80.

Notabene klawisz za podobną kasę - tyros 4 ma te brzmienia o niebo lepsze niż korg. Cała sekcja disco i elektro to epoka do przodu.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I Z GÓRY DZIĘKI ZA INFO

HEINEKEN
06-03-2013, 21:33
Trzeba było brać Musikanta, który ma dużo nowych brzmień z tego gatunku

NIE MÓWIĘ TU o bankach brzmień od DYNAMIXA, które są poprostu niczym innym jak zbiórką dobrych ustawień z korga, które można samemu przy odrobinie wiedzy i czasu samemu osiągnąć.

Ja nie wiem co Ty masz z tego Dynamixa, ale albo nie potrafisz ich wgrać prawidłowo albo ktoś zrobił Cię w balona.
Sety Dynamixa to właśnie samplowane barwy na bazie wavów.
Jakie więc ustawienia???

vloo_music
07-03-2013, 11:44
Od DYNAMIXA mam troszkę perkusji, więc nie są one wavami tylko odpowiednio wyszukanymi zestawami perkusji z wewnątrz plus wysyłki na kompresor i powstaje dobry perk.

Co do musikanta niestety w tamtej chwili nie był dostępny.

HEINEKEN
07-03-2013, 12:31
no więc powtórzę, masz chyba jakiś dziwny set Dynamixa bo ja mam barwy bazujące na samplach wav

vloo_music
07-03-2013, 12:38
no dobra, a czy możesz powiedzieć ile Twój taki przykładowy set sampli perkusji od dynamixa zajmuje KB lub MB ?

HEINEKEN
07-03-2013, 13:41
różnie

średnio 15 MB

kemiz
02-07-2013, 14:36
Można wczytywać sample wave, oczywiście w ilości takiej na ile pozwoli pamięć RAM.