PDA

Zobacz pełną wersję : Yamaha PSR-E433

turnonband
22-03-2013, 21:10
Dzień dobry,
Jak w temacie. Czy warto zainwestować w instrument ten do nauki dla dorosłego faceta:)
Z filmów na youtube wygląda zachęcająco. Chodzi najpierw o podstawy gry i zeby stage piano ładnie brzmiało.

piotrekmuzyk
22-03-2013, 21:12
Moim zdaniem w swoim przedziale cenowym niema konkurentow - ładne style, brzmienia - polecam

dess
22-03-2013, 21:39
Jak w temacie. Czy warto zainwestować w instrument ten do nauki dla dorosłego faceta:)
Z filmów na youtube wygląda zachęcająco. Chodzi najpierw o podstawy gry i zeby stage piano ładnie brzmiało.

Zbitka słów "stage piano" i E433 nie pasują do siebie :) .

Mój syn dostał na pierwszą komunię E333 i uczy się grać wykorzystując jego potencjał. Brzmieniowo i stylowo to jest typowa tania Yamaha. Można w nim usłyszeć namiastkę tych naprawdę drogich modeli. Style "grywalne", barwy bardzo dobre jak za tę cenę. Instrumencik ma fajne bajerki stricte edukacyjne - dla kogoś kto ma zacięcie do pracy muzycznej - przydatne i pomocne w nauce samodzielnej gry. Kiedy w maju ubiegłego roku szukałem co by młodemu kupić, to nie znalazłem nic lepszego za tę cenę, a trochę w klawiszach siedzę. Najgorsza jak dla mnie jest w tym instrumencie klawiatura, no ale w moim pokoju stoi Kurcek PC3, więc przyzwyczajony jestem do czegoś innego niż sprężynki.
Generalnie - polecam zarówno E333 jak i model wyżej.