Poka wyniki od 1 do 5 z 5

Wtek: Mp3 z rnymii stylami muzycznymi

Awatar lubiemuzyke
    Amator
    Aktywno na forumO uytkownikuReputacja
    Doczy
    03-12-2013

Mp3 z rnymii stylami muzycznymi

Witam wszystkich.Potrzebuje porady :znajomy grajek poprosi mnie o pomoc w znalezieniu mp3 z rnymi stylami muzycznymi : walc,tango,twist,rock and roll taki mix w 1 mp3 eby zrobi z tego konkurs na weselu i tu moje pytanko do was obytych w tych sprawach (szczeglnie tych co wykorzystuj mp3) moecie podpowiedzie w ktrym miejscu na chomiku znajd takie co moe kto wrzuci linka? z gry dziki za pomoc tym ktrzy bd mnie tu gani itp te dzikuje za wyraenie opinii

Awatar Peke
    Prawa rka mafii
    Doczy
    09-06-2011
    ale oryginalne mp3 czy podkady?

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Doczy
    08-03-2010
    Peke - Myl,e koledze chodzi o konkretne piosenki-melodie w poszczeglnych rytmach

lubiemuzyke - No tak, chciaby od razu mie to wszystko w jednym miejscu.

Nie, nie , kolego. To wymaga ciut zaangaowania i poszukania odpowiednich utworw w konkretnych rytmach. Jest tego w necie do oporu. Wystarczy poszuka -> pobra i nie koniecznie z chomika
    A zrobienie z tego mixu, odpowiedniego do konkursu weselnego to kolejna zabawa z programem do edycji dwiku.

Sam kiedy taki mix robiem i wiem,e to troch czasu zajmuje.

Awatar lubiemuzyke
    Amator
    Doczy
    03-12-2013
    tak mylaem ale boje si e jak mu w edytorze potne i pokleje mp3 to mi wyjdzie kiepska jako

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Doczy
    08-03-2010
    Cytat lubiemuzyke napisa/a: Zobacz posta
    tak mylaem ale boje si e jak mu w edytorze potne i pokleje mp3 to mi wyjdzie kiepska jako
    Jako bdzie taka sama jak dasz. Kwestia tylko jak mu to posklejasz. Prosty program audacity ju moe to ogarn. A pniej tylko wyrwnanie gonoci poszczeglnych elementw zakadk "kompresja" i dalej wtyczk do mp3 lub CDex z wav do mp3. Miej zabawy.

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •