Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: Irytujący obserwatorzy na imprezach

Awatar BasefLive
    Amator
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Witam.Po części można się zgodzić z Endriu999,ale tylko po niewielkiej części,przecież to jednak my,zespoły kształtujemy gusta muzyczne tych mało wyrobionych muzycznie uczestników imprez z naszym udziałem,nikt mi nie powie że nie idziemy na łatwiznę,a tak jak napisał Kolego The_boss81 również nie mamy żadnej przyjemności,frajdy z grania/czy tylko kasa się liczy?/.I nasza/czytaj niektórych userów/forma tzw.muzykowania powoduje w dużym stopniu takie oczekiwania ze strony uczestników imprez,i ta nikomu,absolutnie zbędna nadgorliwość w dążeniu do brzmienia i charakteru utworu porównywalnego do oryginału sprzyja takim gustom uczestników imprez/czyt.organizatorów/,jest najzwyczajniej jednak profanacją orginału/bo nikt mi nie powie że w wykonaniu jakiegokolwiek zespołu będzie to wyglądać tak jak oryginał/.W takim rozumieniu to najlepszy będzie DJ ze swoim repertuarem/często skompresowane MP3/a nie niby zespół usiłujący niezbyt udolnie naśladować studyjnie nagrany utwór.Niebawem ten rynek w całości przejmą DJ-e a w zasadniczy sposób przyczyniamy się do tego aby tak się stało.Panie i Panowie bądżmy trochę inni,wyróżniajmy się spośród innych/a nie konkretna piosenka w wykonaniu obojętnie jakiego zespołu jest taka sama,bo wszyscy korzystają z tych samych podkładów -różni się jedynie niewiele vokalem/,w tym tkwi" kwitesencja" muzyki/muzykowania/a klientów zawsze i wszędzie należy traktować poważnie i z należnym szacunkiem a przede wszystkim nie traćmy szacunku dla samych siebie.
    Pozdrawiam.
    Zespół BasefLive

Awatar grafit
    Lewa ręka mafii
    Nie.. Nie nie mogę.... Kolejny potrzebuje maści...... A może to ten sam tylko pod innym nickiem?

Awatar taky
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Weżcie w garść się, nie zabijajcie śmiechem ... odpadnie stu lecz są nowi, śmiali są. Od 1979 byłem ambitny, zawsze inny, zawsze nie z prądem ... zawsze przegrywałem. Cwaniaki byli górą.

Awatar BasefLive
    Amator
    Witam.Widzę że niektórym Userom w zupełności wystarcza małostkowość i ważne aby iść z prądem,z muzycznego punktu widzenia to po prostu wstyd mi za postawę niektórych Forumowiczów a przecież to nie ja powinienem się wstydzić. A tak na marginesie to jednak Panowie może trochę intelektualnego wysiłku i napisać cokolwiek merytorycznie a nie wszystko na poziomie odbiorców DP.
    Pozdrawiam.
    Zespół BasefLive

Awatar taky
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Panie Baseft najdroższy, Pan będziesz sto pierwszym.

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    6
    Czytam to wszystko i próbuję spojrzeć na "problem" (celowo w cudzysłowie) z punktu widzenia 33 lat pracy w tym zawodzie, w tym 24 w jednym składzie. I wiecie co ? Coś bym napisał ale ugryzę się i nie napiszę. Zalecam jedynie daleko idącą samokrytykę.... bo ..... no właśnie To wszystko ode mnie. Kilka osób na pewno skuma co mam na myśli Pozdrawiam

Awatar Exodus
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    4
    Przepraszam ale tu przyda się jedna rzecz

Awatar BasefLive
    Amator
    Witam.Niezrozumiałe jest tylko to /a może zrozumiałe/że ta nasza dyskusja najbardziej nie odpowiada wszystkim tym którzy są najbardziej zatraceni w takim fałszywym udawanym muzykowaniu i nie pomogą tutaj żadne tłumaczenia o oczekiwaniu takiego grania przez klientów,modzie,nowoczesności itp.bzdurach.Aby podołać oczekiwaniom klientów należy przede wszystkim włożyć sporo wysiłku,prób,ćwiczeń i co ja będę tu pisał-wiecie wszyscy o co chodzi w tym temacie,a niektórzy uważają że wystarczy w cwany sposób umiejętnie oszukiwać,pajacować i klient będzie zadowolony,również kasa będzie się zgadzać/tak nie wiele a jednak tak dużo/.Z niektórych wypowiedzi widać jednak że ten temat jest dla nich drażniący/pewnie po co się wysilać jak można zakombinować i nie koniecznie spoglądać w lustro-samouwielbienie/przykładem jest Pan "Exodus"-pozdrawiam i gratuluję dobrego samopoczucia.Cóż trendów i "świata" nie zmienimy więc brnijmy dalej aż do unicestwienia i cieszmy się z równego i dokładnego wciśnięcia przycisku"PLAY".Jednego też nie można zrozumieć po co kupować ,obstawiać się drogimi parapetami aby wciskać znany i ulubiony dla Was przycisk przecież można to zrealizować w znacznie tańszy sposób -kogo oszukujecie,może jednak samych siebie.Jedyny pożytek z tej naszej wymiany poglądów to ożywienie aktywności na forum.
    Pozdrawiam wszystkich userów i życzę wielu zleceń.Jeżeli ktoś poczuł się urażony to najmocniej przepraszam.
    Zespół BasefLive

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    BasefLife walczysz z wiatrakami w tej piaskownicy, oni nic nie sa winni to klient tak chce i Polakom nie przeszkadza , ze ktos wciska.dopoki bedzie sie w publicznej telewizji promowac DP. mam szczescie mieszkac w kraju gdzie nie promuje sie takiej "muzyki" i zywe kapele maja sie dobrze.

Awatar zespoljoker
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Czesiek, Ty jesteś oderwany od realiów RP. Jakby wszystkie pary Młode było stać na pełne składy za 6000.- to kto by się jak to pisze Basef "męczył" na stylach i robił lewą łapą za perkę, bas i harmonię a prawą za sax czy inne stringi i jeszcze do tego zdzierał japę za tę samą kaskę co pojedynczy muzyk w "żywej" kapeli. Zaraz mi napiszesz a gdzie tu muzyka? Już pisałem, wesele to nie tylko muzyka a my "puszczacze" niestety robimy za kombajny i czasami nie da się tego wszystkiego ogarnąć tylko lewą ręką [bo prawa na przycisku PLAY ]

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów