Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Irytujący obserwatorzy na imprezach

Awatar padre
    Człowiek ośmiornicy
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Cytat BasefLive napisał/a: Zobacz posta
    Witam.Przecież nie wymagam aby wszyscy tylko grali na żywo/co najwyżej ze styl/tylko uzmysławiam co niektórym,szczególnie tym co dopytują o zacne marki drogich klawiszy aby można było tylko na nich MP3 puszczać.Tyle czytając o tego typu" problemach" opisywanych na forum można na prawdę nie wytrzymać tych miałkich dylematów że wreszcie spróbowałem co niektórym Userom nieco rozjaśnić zagadnienie użytecznego muzykowania/jak mówią uderz w stół nożyce się odezwą-stąd tyle nerwowości na forum/.Jeżeli rzeczywiście kogoś obraziłem/a myślę że najbardziej to oni"puszczacze"sami siebie obrażaja/to najmocniej przepraszam,przecież chyba po to jest forum a przy okazji nastąpiło też niezłe ożywienie wśród Userów.Pnie Mystafa co do mojej skromnej wizytówki na Planujemy Wesele to spieszę wyjaśnić że rzeczywiście znajdują się tam bardzo stare materiały/nagrania/sprzed dwudziestu lat po prostu nigdy nie dbałem o tę formę reklamy/wystarczają mi polecenia/także aktualnie wygląda to wszystko zupełnie inaczej .Co do rekomendacji to jak zapewne Pan wie polega to na wzajemności,więc cóż można powiedzieć,darowanemu w zęby się nie zagląda.I tak na koniec myślę że nie ma chyba na forum takich muzyków którzy nie mieliby sobie nic do zarzucenia w tym temacie-warto zawsze podyskutować,a to że środowisko jest mocna zatwardziałe i klakierujące to ja doskonale zdaję sobie sprawę/szczególnie po pełnej i głębszej lekturze wpisów na forum/i też uważam że jakieś oszczerstwa z mojej strony to jednak się nie zdarzały,pisałem dość ogólnie-bo to i temat taki jest.Przykro tylko że tak niewielu Userów na forum odważyło się jasno i jednoznacznie wypowiedzieć a wiem że jednak tak po cichu to wielu w zupełności ze mną się zgadza-otrzymałem trochę prywatnych e-maili.Cieszy tylko jak wspomniałem ożywienie na forum bo ostatnio to bardzo niewiele się działo,szczególnie w poważniejszych tematach,a co do pamiętliwości to dajmy sobie spokój,jest tyle ważniejszych spraw/wreszcie prywatnie nikogo nie obraziłem/róbcie jak uważacie a owoce działań same się pojawią. Pozdrawiam i życzę wielu zleceń i jeżeli ktoś poczuł się prywatnie obrażony to najmocniej przepraszam.
    PS.Co po niektórych wypowiedziach to jednak ja mógłbym poczuć się obrażony/Panie Padre?/ale nie należę do tego typu ludzi i urazy nie żywię ani też obrażać nie zamierzam.
    NIe maż się bo w Twoim wieku nie wypada. A ja myślę że w tym temacie wypowiedzieli sie "muzykancki" któremu tak wybitnemu muzykowi jak Ty nawet futerału niegodni nosić a tak serio to szanowny Panie błaźnisz się i nie brnij w to . Piszesz elaboraty nie w temacie (patrz pierwszy post) i udowadniasz że misiewicz to fachowiec . Więcej ćwicz i będzie ok. Ewentualnie pisz do cześka i poezja śpiewa przed Wami
    To forum techniczne a nie artystyczne. life
    taky sobie FANCLUB - Cieć

Oby twój słoń kąpał się tylko w mleku a trąba twego słonia nigdy nie trafiła w kaktusy

Awatar BasefLive
    Amator
    Witam.Dziękuję serdecznie Panu Padre i może jeszcze niektórym Userom za błyskotliwą i oratorską diagnozę poruszanego problemu i dogłębną analizę zagadnienia szczególnie w odniesieniu do złożoności tematu jak również docenienia wartości muzycznej co niektórych Userów.Myślę że temat został adekwatnie i należycie skomentowany i forum trochę się ożywiło więc cóż życzę wszystkim Państwu wielu sukcesów na niwie artystycznej/czytaj wielu zleceń/.Tych którzy poczuli się obrażeni przepraszam i życzę jak najwięcej dobrego samopoczucia-Pozdrawiam.
    Ps.Po napisaniu ostatniego posta otrzymałem kolejne e-maile kibicujące moim wypowiedziom-zdziwilibyście się Państwo od których Userów.
    Zespół BasefLive

Awatar picassomgi
    Prawa ręka mafii
    Tak czytam, czytam i coraz bardziej w głowie mi się nie mieści co czytam ... a jak wiadomo jeśli coś się nie mieści w głowie to trzeba mieć to w dupie ...

Awatar taky
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Ależ oczywiście że trzeba mieć w dupie ponieważ zapobiega to wydymaniu. Wszystkiego dobrego, trzymta się ludzie.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów