Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: A Wy to do jakiego worka ... ??????????

Awatar spider
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

A Wy to do jakiego worka ... ??????????

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Masakra, jak można tak ludzi szufladkować... znam OMB co grają ze stylów, a znam i 4 osobowe czy nawet "z bębnami" co jadą z samego mp3 - a to tylko jedna z wielu zasłyszanych tu niedorzeczności... :/
    Beyerdynamic Opus 82 Set - profesjonalny mikrofon pojemnościowy do dęciaka - Made in Germany: https://www.olx.pl/oferta/mikrofon-instrumentalny-beyerdynamic-opus-82-set-saksofon-trabka-puzon-CID751-IDoNtCu.html

Awatar arche
    Ja tu tylko sprzątam
    gość nie kumaty czy jak?)

Awatar Exodus
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    4
    Strasznie irytuje mnie maniera uporczywego przełykania śliny podczas mówienia i to mnie chyba najbardziej ruszyło w tym filmiku. To, że Dj pcha rękę i wytyka nam błędy jakoś mnie nie ruszą - ot zdrowa konkurencja, gdyby nie miał czego to by nie było tego filmiku. Ale z drugiej strony tak samo powinien sklasyfikować Dj. wodzirejów bo tam również parę grup można zauważyć.

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    6
    Uderzające że wodzirej, ze stażem w branży ledwo co dwu letnim ma aż tyle do powiedzenia w temacie bądź co bądź z nie swojej działki

Awatar RafU
    Lewa ręka mafii
    Zastanawia mnie dlaczego gosc w mega smiesznym fraku wypowiada sie nie na temat dj, tylko kapel, z ktorymi totalnie nie ma nic wspolnego, przegladajac jego profil, to ta jego wodzirejka jest dla mnie na mega marnym poziomie, takie uszczesliwianie gosci na sile jakimis beznadziejnymi tancami

Awatar balleno
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    2
    hehe, ale kuźwa mistrz, najpierw to poradziłbym gościowi pracę nad wymową i poprawnym składaniem zdań, do tego jak jest taki perfekcyjny to czemu do tej wypowiedzi się nie przygotował
    a zabawy odklepywane z kursu wodzirejów i przez ludka we fraku irytują mnie troszkę

podsumowując : żeby mieć coś powiedzenia trzeba mieć coś do powiedzenia

Awatar x-deejay
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Zlotów
    2
    "... swoje lata świetlności miały już za sobą..." mam nadzieję, że nie trafię kolegi nigdzie na swojej imprezowej drodze, bo będzie ubaw
    wodzirej - erudyta powinien się tytułować
    www.naw.com.pl; MetrumJazz; ShowProduction

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    o ja jeeee......................ie.......

Byłem na weselu prowadzonym/granym przez tego gościa w lipcu, u mojego kolegi. Podsumuje to tak, że ten Pan tak dobrze prowadzi imprezę i dobiera muzykę, jak płynnie i jasno się wypowiada w tym nagraniu Najbardziej na początku zmęczyło mnie to, że kazał parze młodej każdego częstować chlebem (na weselu na 250 osób) i zaczął POGANIAĆ Pana Młodego, "Panie Młody szybciej, szybciej!".... mi muzyka nie przeszkadza, ale cała impreza to była esencja "wodzireja we fraku". No i kręciliśmy poloneza przez 20 minut po sali...

Nie wiem jaki jest sens wypowiadania się DJa/wodzireja na temat zespołów. Jedyny jest taki, żeby pokazać jak te "zespoły oszukujo" a ja jestem fajny. Na szczęście prosta zasada sprzedaży jest taka "o konkurencji mówimy dobrze albo wcale", więc takim czymś Pan Wodzirej sam sobie strzela w kolano....

Jaki rak.

Awatar zespol-mm
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    8
    żal.pl
    Oświetlenie sceniczne dla Zespołów Muzycznych i DJ/Wodzirejów

_____________________________________________________________________________________________________________________
    ODWIEDŹ NAS - SHOWROOM - ul. Powstańców Wlkp. 16 - 89-210 Łabiszyn - tel. +48 698 106 964 - info@showdmx.pl

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów