Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44

Wątek: Irytujący obserwatorzy na imprezach

Awatar tomek
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    1
    To samo co zwykle... do dyskusji każdy mądry, a jak trza pograć w Rzgowie to trzech na dwustu ma coś do "powiedzenia"...
    Ja grałem już chyba w każdej możliwej konfiguracji (z big-bandem włącznie). Teraz gram jako DJ. Dlaczego? Bo przede wszystkim mam spokój psychiczny i nie muszę co weekend wysłuchiwać że ta ma okres a tego boli głowa. Ja też jestem tylko człowiekiem, ale tak jak lekarz, murarz czy sportowiec, idę do roboty i robię swoje. Mimo gorszego dnia. Ponadto - przynajmniej u nas - konkurencja wśród DJ'ów jest mniejsza niż wśród zespołów. O hajsie nie piszę, bo akurat stawki każdy ustala sobie sam..
    Najważniejsze to chyba znaleźć sposób na siebie i tym przyciągać klientów. A jeśli dodatkowo jesteśmy w stanie połączyć pasję ze sposobem na życie, to już w ogóle jest bajlando. I tego Wam życzę

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    6
    Cytat BasefLive napisał/a: Zobacz posta
    Niezrozumiałe jest tylko to /a może zrozumiałe/że ta nasza dyskusja najbardziej nie odpowiada wszystkim tym którzy są najbardziej zatraceni w takim fałszywym udawanym muzykowaniu i nie pomogą tutaj żadne tłumaczenia o oczekiwaniu takiego grania przez klientów,modzie,nowoczesności itp.bzdurach.
    Panie Józefie (BasefLive) kochany. Miałem nic już nie pisać, ale jednak jestem zmuszony. I proszę nie brać tego za bardzo do siebie ale podam tylko jeden przykład na pokrętność Pańskich wypisywanych tutaj (i nie tylko) wręcz oszczerstw pod adresem kolegów z branży, którzy jak Pan to nazwał zatracili się w fałszywym udawaniu muzykowania. Proszę otworzyć sobie swój profil na portalu Planujemy wesele i przejrzeć dokładnie swoje rekomendacje wystawione innym polecanym przez siebie firmom. Śmiem twierdzić że oprócz Arka z Sanoka którego zresztą bardzo lubię, znakomita większość rekomendowanych przez Pana zespołów to kapele grające z gotowych podkładów i w mniejszym lub większym stopniu tylko dogrywające. No i cóż o tym myśleć ? Gdzie Pan pisze prawdę a gdzie ją udaje ? Bo ja tu czegoś nie rozumiem. Co chce Pan przez to udowodnić wykłócając się z ludźmi na obu forach ? Proszę o konkretną odpowiedź. A swoją drogą ma Pan bardzo ładnie śpiewającą wokalistkę którą miło się słucha. Cała reszta to zatrzymanie się w stylistyce z przed ćwierć wieku. Sorry...mam bardzo duży szacunek do ludzi z takim stażem w branży jak Pański ale jako w sumie niewiele młodszy, nie mogę się absolutnie zgodzić z taką formą wyrażania się o swoim środowisku. A ono potrafi pamiętać długo.....! Pozdrawiam serdecznie i także życzę udanego sezonu i pełnego kalendarza

Awatar Maraas
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    1
    A tak powracając do tematu, to coraz mniej zdarzają się tacy "patrzacze". Był akurat jeden w zeszłą sobotę, najbardziej go zirytowało, że grałem kawałek na saksie i nikt nie trzymał łap na klawiszach w tym czasie Ogólnie bardzo dużo gram z łapy, bo to lubię, ale nie wstydzę się tego (również przed gośćmi), ze korzystam też z gotowych podkładów. Czasem wychodzimy na parkiet do gości całych bandem z instrumentami i ludziom się to na tyle podoba, że nie jest już ważne kto naciska play.

Awatar dcg
    Capo di tutti ...
    Najgorzej było w czasach, kiedy następowały keyboardy ze stacjami dysków.
    Ludki notorycznie pilnowali, czy coś tam wsuwamy, czy nie.
    Raz jeden gościu się przyczaił obok i oderwał mi rękę od klawiszy...Oberwał od ludożerki, bo akurat grałem z łapy i nastąpił fałsz.
    Później to stopniowo zanikała, a aktualnie, to już goście maja to gdzieś, no chyba, że znajdzie się jeden nawiedzony, uczulony zwolennik gry live.
    Znowu jeden chciał zaśpiewać, bo gdzieś tam , kiedyś grał, czy gra i usłyszałem tekst "polecimy z mojego smartfona, czy z twojego twardziela".
    Obecni Młodzi, to już epoka dyskotekowo-klubowa, a nie jak jeszcze do niedawna zabawowo-remizowa i im to wisi.

Awatar Criss
    Człowiek od czarnej roboty
    Ja się śmieję, że zeszły sezon miałem udany, bo się trafiło czterech gości, którzy ogarniali, że jadę wszystko ze styli i tak nawet byli pod wrażeniem faktu, że mi się "chce". Za to takich typowych "wrednych" obserwatorów jakoś nie widuję. A jak już to pozagląda i tyle.
    Teraz w sobotę fotograf był w lekkim szoczku, że oświetlenie z laptopa sterowane i że nie mamy do tego kolejnej osoby

Awatar creee
    Początkujący
    Obserwatorów spotykam bardzo mało, więc da się ich przeżyć. Prawdziwą zmorą są ci, którzy podchodzą w przerwach i mówią "jakby nam się ze szwagrem chciało to byśmy sami tak zagrali"

Awatar padre
    Człowiek ośmiornicy
    Jak mawia nasz wielki noblista "nie chcem ale muszem", "dajta" spokój już Józefowi niech się wykrwawi w walce o rynek
    taky sobie FANCLUB - Cieć

Oby twój słoń kąpał się tylko w mleku a trąba twego słonia nigdy nie trafiła w kaktusy

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    6
    Każdy ma jakiś patent na siebie i swoją działalność. Ceńmy swoją pracę i siebie nie wytykając innym, bo to do niczego nie prowadzi poza wyobcowaniem. Jeżeli my nie będziemy się wzajemnie szanować, to nie oczekujmy także tego od naszych klientów. Tyle i aż tyle

Awatar padre
    Człowiek ośmiornicy
    Cytat Mustafa napisał/a: Zobacz posta
    Każdy ma jakiś patent na siebie i swoją działalność. Ceńmy swoją pracę i siebie nie wytykając innym, bo to do niczego nie prowadzi poza wyobcowaniem. Jeżeli my nie będziemy się wzajemnie szanować, to nie oczekujmy także tego od naszych klientów. Tyle i aż tyle
    Jak będziesz miał takich kalafiorów jak Józio to nie masz co oczekiwać szacunku od klienta, przynajmniej u tego u którego grał lub u którego był jako gość. Niestety taki typ trafi się w każdym fachu i będzie udowadniał że używanie struga jest lepsze od obróbki CNC..... Patrząc na reklamę i dema Pana Józefa na portalu weselnym celuje w niski target więc większość, która wypowiedziała się w temacie nie ma się czego "bać". "Żale cześka" i tyle, Panowie nie rozróżniają rzemiosła o "gdzie jest prawdziwa muzyka"
    taky sobie FANCLUB - Cieć

Oby twój słoń kąpał się tylko w mleku a trąba twego słonia nigdy nie trafiła w kaktusy

Awatar BasefLive
    Amator
    Witam.Przecież nie wymagam aby wszyscy tylko grali na żywo/co najwyżej ze styl/tylko uzmysławiam co niektórym,szczególnie tym co dopytują o zacne marki drogich klawiszy aby można było tylko na nich MP3 puszczać.Tyle czytając o tego typu" problemach" opisywanych na forum można na prawdę nie wytrzymać tych miałkich dylematów że wreszcie spróbowałem co niektórym Userom nieco rozjaśnić zagadnienie użytecznego muzykowania/jak mówią uderz w stół nożyce się odezwą-stąd tyle nerwowości na forum/.Jeżeli rzeczywiście kogoś obraziłem/a myślę że najbardziej to oni"puszczacze"sami siebie obrażaja/to najmocniej przepraszam,przecież chyba po to jest forum a przy okazji nastąpiło też niezłe ożywienie wśród Userów.Pnie Mystafa co do mojej skromnej wizytówki na Planujemy Wesele to spieszę wyjaśnić że rzeczywiście znajdują się tam bardzo stare materiały/nagrania/sprzed dwudziestu lat po prostu nigdy nie dbałem o tę formę reklamy/wystarczają mi polecenia/także aktualnie wygląda to wszystko zupełnie inaczej .Co do rekomendacji to jak zapewne Pan wie polega to na wzajemności,więc cóż można powiedzieć,darowanemu w zęby się nie zagląda.I tak na koniec myślę że nie ma chyba na forum takich muzyków którzy nie mieliby sobie nic do zarzucenia w tym temacie-warto zawsze podyskutować,a to że środowisko jest mocna zatwardziałe i klakierujące to ja doskonale zdaję sobie sprawę/szczególnie po pełnej i głębszej lekturze wpisów na forum/i też uważam że jakieś oszczerstwa z mojej strony to jednak się nie zdarzały,pisałem dość ogólnie-bo to i temat taki jest.Przykro tylko że tak niewielu Userów na forum odważyło się jasno i jednoznacznie wypowiedzieć a wiem że jednak tak po cichu to wielu w zupełności ze mną się zgadza-otrzymałem trochę prywatnych e-maili.Cieszy tylko jak wspomniałem ożywienie na forum bo ostatnio to bardzo niewiele się działo,szczególnie w poważniejszych tematach,a co do pamiętliwości to dajmy sobie spokój,jest tyle ważniejszych spraw/wreszcie prywatnie nikogo nie obraziłem/róbcie jak uważacie a owoce działań same się pojawią. Pozdrawiam i życzę wielu zleceń i jeżeli ktoś poczuł się prywatnie obrażony to najmocniej przepraszam.
    PS.Co po niektórych wypowiedziach to jednak ja mógłbym poczuć się obrażony/Panie Padre?/ale nie należę do tego typu ludzi i urazy nie żywię ani też obrażać nie zamierzam.
    Zespół BasefLive

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów