Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: weselezklasa.pl - koto się reklamuje? Podnieśli ceny 3 krotnie!

Awatar midilukas
    Człowiek od czarnej roboty
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    3
    Nie ma problemu, zapraszam do współpracy... mam swoją, ciekawą domenę www.slubnyportal.com Trzeba tylko portal postawic na nowo, na nowym silniku i działac...

Cytat T.o.m.m.y napisał/a: Zobacz posta
    Jestem za jak coś to mogę w tej sprawie zadziałać mam własny serwer. A co do wesele z klasą niech każdy napisze do nich to może pójdą po rozum do głowy.
    Zespół muzyczny Six Band - muzyka skrojona na miarę! http://www.sixband.pl

Potrzebny sprzęt nagłośnieniowy, może dodatkowe światła, wytwornice? Zapraszam do mojej wypożyczalni:
    http://www.sprzetimprezowy.pl

Awatar T.o.m.m.y
    Amator
    Cytat midilukas napisał/a: Zobacz posta
    Nie ma problemu, zapraszam do współpracy... mam swoją, ciekawą domenę www.slubnyportal.com Trzeba tylko portal postawic na nowo, na nowym silniku i działac...

No to można zadziałać
    Dj Tommek - DJ /Wodzirej na wesele, imprezę firmową - www.djtommek.pl

Awatar balleno
    Prawa ręka mafii
    Zlotów
    2
    Adwords ? chyba żartujesz .

Cytat piotrek napisał/a: Zobacz posta
    Ja akurat ostatnio tam zajrzałem, ceny mają wysokie, mocno pomieszaną ofertę. W tym samym czasie większy zwrot miałem z planujemywesele.
    Aczkolwiek i tak jak dla mnie lepiej tą samą kwotę włożyć w adwords, i tak przyniesie większy zwrot.

To co mnie zraziło w kontakcie z planujemy wesele to ich brak profesjonalizmu.

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Nie, mówię całkowicie poważnie.

Przy dobrym skonfigurowaniu kampanii, aby trafiała do klienta docelowego - efekt jest szybki i skuteczny.

Przekładając to na cyfrę - z kampanii styczeń luty kosztującej mnie około 500 zł brutto podpisałem 8 zleceń na rok 2018.
    Mnie akurat 2018 interesował, bo w związku z różnymi zmianami miałem całkowicie pusty kalendarz

Awatar T.o.m.m.y
    Amator
    Cytat piotrek napisał/a: Zobacz posta
    Nie, mówię całkowicie poważnie.

Przy dobrym skonfigurowaniu kampanii, aby trafiała do klienta docelowego - efekt jest szybki i skuteczny.

Przekładając to na cyfrę - z kampanii styczeń luty kosztującej mnie około 500 zł brutto podpisałem 8 zleceń na rok 2018.
    Mnie akurat 2018 interesował, bo w związku z różnymi zmianami miałem całkowicie pusty kalendarz

Chciałbym zobaczyć twoje ustawienia kampanii.

Awatar tomek
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Zlotów
    1
    Mi też AdWords nic nie dało. Owszem, działa natychmiastowo ale owoców w postaci zleceń- zero. Obecnie tylko FB i jest spoko

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Nie ma problemu, zadzwoń do mnie.

W praktyce, mam konkretnie doprecyzowaną lokalizację, która mnie interesuje.
    Duża ilość słów kluczowych, sprawdzona dokładnie wg popularnosci i google trends.
    No i bardzo ważne - konkretne treści reklamowe wraz z rozszerzeniami.

Lokalizacja i odpowiednia konfiguracja słów kluczowych pozwala wyświetlić reklamę odpowiedniej grupie docelowej.
    Treść reklamy sprawia, że klikają je klienci, którzy łapią się w to co oferuję, aby nie płacić za zbędne kliki.
    No i nie wolno zapominać o tym, że wejście klienta na stronę to początek - trzeba go skłonić do kontaktu.

Kampania od 20 grudnia do końca lutego kosztowała mnie 672 zł, 26 000 wyświetleń reklam i 861 wejścia na stronę z reklam.
    Średni CTR 3,35%, najlepsza reklama dochodziła do 4,5%.
    Miałem z tego około 90 zapytań o konkretną ofertę. Kilka zleceń siadło.
    Mogło być tego więcej, ale niestety nie mam przygotowanych kompletnych materiałów reklamowych video i na tym odpadło mi wielu klientów.
    Gdybym nie zabierał się za to na ostatnią chwilę i przygotował się do tego porządnie uważam, że mógłbym w tym czasie złapać jakieś 20 zleceń.

Aktualnie kampanię mam wyłączoną, służyła mi ona właśnie po to, aby w ostatniej chwili organizacji imprez na 2018 załapać się na kawałek tortu.
    Dlatego uważam, że w moim wypadku się to kalkuluje. Facebooka w ogóle nie mam, więc nie porównywałem jednego do drugiego
    Ostatnio edytowane przez piotrek ; 14-03-2018 o 19:32

Awatar T.o.m.m.y
    Amator
    Chyba pozostaje nam tylko Facebook bo Adwords mi się nie sprawdza

Awatar T.o.m.m.y
    Amator
    Dziś Pani do mnie zadzwoniła z propozycją stałej współpracy i od pierwszego słowa że od Stycznia podnoszą cenę za ogłoszenia. Ktoś tam się reklamuje ? Jest sens płacić tyle kasy ?

Awatar Gwiazdoor
    Ja tu tylko sprzątam
    Jak mają reklamy w Radiu Zet no to nie ma się co dziwić, że podnoszą ceny. Zresztą nie tak dawno już raz to zrobili.
    Yamaha S770, Yamaha YAS-32

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów