Z nieukrywaną ciekawością opinii przedstawiam Wam BORRDO - projekt muzyczny mojego autorstwa, trwający już przeszło 13 lat, których większość minęła na tworzeniu do przysłowiowej szuflady. W ostatnim czasie za namową bliskich postanowiłem co nieco anonimowo opublikować. Gotowe kompozycje stylistycznie kompletuję w album ozdobiony okładką własnej produkcji. W taki sposób uzbierało mi się już ich kilka, ale chciałbym Wam zaprezentować tylko jeden, najnowszy, o tytule "Ultrashow".

BORRDO to muzyka instrumentalna. Określam ją jako niezależną elektronikę przeplataną imitacją symfonii. Głównym założeniem mojego projektu jest to, że wszystkie dźwięki jakie usłyszycie w utworze (od głównych melodii, przez perkusję, po tła) powstają ręcznie na klawiszach - bez używania gotowych sampli, podkładów, zapętleń, powtarzania itp. W komponowaniu mimowolnie przeplatam inspiracje na bazie takich artystów jak Depeche Mode, Ladytron, Iamamiwhoami, Philip Glass, M83 i wielu innych. BORRDO traktuję jako niesamowitą muzyczną przygodę i moje twórcze spełnienie. Bo to nie tylko muzyka, ale też grafika i strona www.

Dość już tego gadania. Serdecznie zapraszam do komentowania, oceny, słuchania, udostępniania.
Panie i Panowie, przed Wami - BORRDO!

Tutaj esencja:
https://soundcloud.com/user-592098895/tracks

A tutaj, jeśli ktoś zainteresowany, całość albumu: