Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Depeche Mode - In Your Room (Recoil83 Remix)

Awatar Recoil
    Ja tu tylko sprzątam
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Depeche Mode - In Your Room (Recoil83 Remix)

20 lat czekałem na ten moment kiedy technologia pozwoli mi zremiksować ten utwór, 50% pracy odwala tutaj sampler Independence bez którego bym leżał, drugą połowę wbudowane instrumenty w Samplitude Pro X3, oraz zakupione przeze mnie efekty specjalne, miłego słuchania.

https://soundcloud.com/user-57198759...recoil83-remix

Awatar dess
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Zlotów
    5
    Dałeś radę. Szacun. Utwór jak wiadomo doczekał się wielu wersji. Mi najbardziej odpowiada wersja albumowa, gdzie perkusja jest rockowa. Na singlu nie ma już tego groov'u. Podczas koncertów promujących tę płytę - Devotional Tour w latach 90-tych też nie podobało mi się zaaranżowanie tego utworu. Teraz, kiedy grają z perką powiedzmy, że jest ok. Ty odszedłeś od akustycznych bębnów i napierdzielanki po garkach, są bębenki elektroniczne i groove taki jak dyktuje ta barwa perkusji, ale to jest to. Tak powinni to aranżować, kiedy chcieli coś kombinować. Kolego jeszcze raz szacun. Wiesz o co chodzi i czujesz to. Dzięki.
    Ketron Audya, Akordeon Scandalli, Beyerdynamic Opus 81, NAW VMS 1512, EV ZX1, Proel ST2500

Awatar Recoil
    Ja tu tylko sprzątam
    Dzięki, trochę zdrowia kosztowała mnie aranżacja tego utworu, mnóstwo czasu spędziłem na wycinaniu poszczególnych dźwięków i ich przygotowaniu, ale efekt jest dobry, poprawiłem jeszcze parę szczegółów w tym utworze.

Awatar Recoil
    Ja tu tylko sprzątam
    Tak wyglądał cały ten projekt.

Awatar czesiek
    Człowiek ośmiornicy
    to co tu pokazales nie ma nic wspolnego z muzyka to po prostu komputer gra

Awatar Recoil
    Ja tu tylko sprzątam
    Nie zgodzę się z tobą komputer tylko odtwarza cały utwór tak jak go sobie wcześniej zagrałem, to ma raczej więcej wspólnego z produkcją muzyczną.
    Sample wyodrębniłem z utworu za pomocą programu Spectral Layers Pro, rozłożyłem je w samplerze sobie na klawiaturze i można na nich normalnie grać co się chce, same przygotowanie zajęło mi 50% czasu.
    To jest tylko przykładowy utwór a mam ich jeszcze 90 na koncie, podzielone na gatunki.
    PS. nic samemu tutaj nie zagra wszystko trzeba samemu ułożyć od perkusji po melodie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów