Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Odwołany lot, strajk Ryanair

Awatar RafU
    Prawa ręka mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Odwołany lot, strajk Ryanair

Panowie wracam z urlopu z przesiadka w Lizbonie, wczoraj dostalismy maila, ze nasz lot zostal odwolany w zwiazku ze strajkiem pilotow.
    Jutro gram wesele, awaryjnie mam juz zastepstwo, wiec imprezy nie poloze.
    Czy ktos juz mial taki przypadek? Wiem, ze nalezy mi sie odszkodowanie 400€, ale co z wizerunkiem mojej firmy, i nie wywiazaniu sie z umowy zagrania wesela? Jest jakas szansa szarpac sie prawnie z liniami lotniczymi?

Awatar Mustafa
    Człowiek ośmiornicy
    Zlotów
    6
    Uuuu współczuję ale szarpanina zapewne potrwa. Nie miałem osobiście takiej sytuacji i myślę że będąc za granicą nie czekałabym z powrotem jednak do ostatniej chwili

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Sytuacja mocno problematyczna. Sam zawsze lecąc na wakacje właśnie czegoś takiego się obawiałem.

Ogarniając dobrego prawnika pewnie jesteś w stanie coś ugrać. Natomiast sytuacja jest trudna.

Awatar RafU
    Prawa ręka mafii
    Ryanair totalnie na nas wykozyl, zostawili nas samym sobie w Lizbonie, a najblizszy lot mamy dopiero w srode. Prawnie powinni zapewnic nac nocleg z wysywieniem, procz tego przysluguje nam odszkodowanie po 400€, kazali zbierac nam paragony do rozliczenia, ktore mamy zlozyc w formie reklamacji, ktora i tak odrzuca.
    Sprawa bankowo trafi do sadu, juz dzwonilem do firmy, ktora zajmuje sie takimi tematami, i nie popuszcze tego, bo musza nam za wszystko zaplacic. Poki co rozkoszuje sie do srody wakacjami na ich koszt.
    pozdro!
    C3419CEE-38B6-43FE-91D6-CE9333EB96C3.jpg

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów