Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Showtec Phantom 50 MKII - awaria

Awatar Criss
    Człowiek od czarnej roboty
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Showtec Phantom 50 MKII - awaria

W sobotę zaobserwowałem problem i prawdopodobnie awarię jednej głowy jak w tytule. Otóż głowa włącza się, jest te logo powitalne "Showtec", wyświetlacz działa, można operować wszystkimi funkcjami, ale głowa nie obraca się - zarówno nie da się nią sterować przez DMX, nie działa również tryb Auto i Sound jak i sterowanie ręczne. Próbowałem resetować i przywracać do ustawień fabrycznych i nic to nie daje.

Dodam jeszcze, że obracając głowę "ręcznie - mechanicznie" obraca się ona w sposób jakby przeskakiwały ząbki, a nie płynnie.

Głowa nam nie spadła, transportowana w fabrycznym styropianie włożonym w szytym na miarę pokrowcu materiałowym.

Na szczęście jeszcze mamy gwarancję, ale chcę was podpytać czy macie jakieś pomysły co mogło paść? Bo to tak samo z siebie nagle się stało.

Awatar zespol-mm
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Zlotów
    8
    Silniczek, driver, ... trzeba zdignozować
    Oświetlenie sceniczne dla Zespołów Muzycznych i DJ/Wodzirejów

_____________________________________________________________________________________________________________________
    ODWIEDŹ NAS - SHOWROOM - ul. Powstańców Wlkp. 16 - 89-210 Łabiszyn - tel. +48 698 106 964 - info@showdmx.pl

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów