Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Kolumna RCF art712mk2 AWARIA

Awatar amelx
    Człowiek od czarnej roboty
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Witam ,, może i tak ,,, co do gwarancji miałem tylko paragon (faktura nie była mi potrzebna) i opis paczki ,, nie po naszemu .

Awatar robert
    Ja tu tylko sprzątam
    Te kolumny aktywne itd. to b.awaryjny sprzęt,kiedys grałem na hand boxach ,ads -ach i do tego paki pasywne i nic nigdy sie mi niezepsuło,a sale były gorsze ,remizy,elektryka stara itd.
    Teraz jakie to delikatne przepiecia ,pierdoły bajery i co troche trzebaby wysyłac do serwisu a ten kasuje i to mega słono potrafia liczyć,za naprawe dobra końcówke uzywke nieraz mozna kupić.Ja doszedłem do wniosku że pasywne paki końcówka solidna i skończy sie banie czy siądzie czy dogram do końca itd.kucharki właczą kilka piekarników i serwis masakra miałem rcf 2 awarie ,niechce więcej tego widzieć...

Awatar piotrek
    Ojciec Chrzestny Mafii
    Kolego AMELSX, weź się ogarnij. Zepsuła Ci się paczka - OK. Masz ten paragon czy nie?
    Jak nie masz to masz jakieś potwierdzenie płatności? Płaciłeś kartą przelewem gotówka?

Ścigaj sklep o duplikat paragonu jeśli robią problem.
    Masz kartę gwarancyjną?

Zostawiaj paczkę w sklepie, albo wysyłaj sam do serwisu.
    Po co tu gdybać?

Awatar amelx
    Człowiek od czarnej roboty
    Witam ,,, kolego piotrek ,, proszę czytać dokładnie temat ,,, zadałem pytanie o czas gwarancji i tyle .Paczka wysłana do sklepu na paragon i tyle ,, a że temat się troszkę przeciągnął w dobrym kierunki dla innych posiadaczy RCF to chyba dobrze ,, każdemu się może zdarzyć taka awaria (oby na gwarancji) .. Jeśli nie ,, to temat będzie przydatny innym kolegom z forum , jaka usterka , gdzie wysłane , co wymienione i inne ....

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów