Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Ldm vs Draus sub

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja
    Po jakichś prezentacjach (zlotach?) chłopaki pisali, ze tuby grały bardzo mocno, ale nagle jakby nożem uciął… - mnie tam nie było, nie mam pojęcia, po ilu metrach itp. - wiem tylko, że na bank pisali o tym na tym forum.
    Jak ja słuchałem to w/w zjawiska nie zauważyłem, ani na sali ani na festynie - ale lepiej, jakby wypowiedziały się osoby, które były na tamtym zlocie…

ST, Syr. 32,5-6 "Czym pieczęć z rubinu w złotej oprawie,
    tym koncert muzyków na uczcie przy winie.
    Jak pieczęć szmaragdowa w złotym obramowaniu,
    tak melodia muzyków przy słodkim winie."

Jeśli miałbym kiedyś zaszczyt uczestniczenia w imprezce, na której TY będziesz grał, to możesz mi m.in. zaimponować tym, że będzie tak głośno jak potrzeba, a nie tak głośno jak się da.

Awatar pirul
    Nowicjusz
    Miałem wcześniej gst1018. Kolego the_boss81 mając system aktywny (plug&play) masz dużo mniejszy wpływ na barwę swojego zestawu. Ja nie kręcę brzmienia na każdej sali. Prawie zawsze jest spoko ale czasem lubię sobie coś dopieścić i tyle Jedno jest pewne, już nigdy nie wrócę na aktywną stronę mocy Mam takie zboczenie, że lubię zadziwiać ludzi proporcją mojego zestawu w stosunku do jego osiągów I nie chodzi mi tu teraz tylko o kwestię mocy ale także brzmienia. Nie napalam się na granie wesel ale często gram poprawiny. Bardzo często słyszę pochlebne opinie typu "masz lepszy sprzęt niż wczorajszy zespół/dj i to dla mnie jest wyznacznikiem jakości. Skoro nie tylko ja ją zauważam to coś w tym jest Pozdrawiam

Awatar the_boss81
    Sycylijka / Sycylijczyk
    Kolego pirul, ale ja nie potrzebuję mieć wielkiego wpływu na barwę swojego zestawu - wolę wybrać paczki, których brzmienie "na starcie" mi imponuje - i w zasadzie jedyne co robię to wg sali mniej lub bardziej odkręcam suba - a przy przeciętnej sali daję go zwyczajnie, podobnie jak górki "na zero".
    Milo się konwersuje, ale widzę, że każdy ma jednak nieco rozbieżne oczekiwania i priorytety - ale co do najważniejszego się zgadzamy - każdy ma ma być ze swoich zabawek zadowolony i coś w tym jest - pozdrawiam serdecznie

ST, Syr. 32,5-6 "Czym pieczęć z rubinu w złotej oprawie,
    tym koncert muzyków na uczcie przy winie.
    Jak pieczęć szmaragdowa w złotym obramowaniu,
    tak melodia muzyków przy słodkim winie."

Jeśli miałbym kiedyś zaszczyt uczestniczenia w imprezce, na której TY będziesz grał, to możesz mi m.in. zaimponować tym, że będzie tak głośno jak potrzeba, a nie tak głośno jak się da.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów