Witam wszystkich,
Myślę w niedalekiej przyszłości o zakupie klawiszy, dokładnie keyboardu YAMAHA na przykład modelu E463 lub E363. Dlaczego piszę ''lub?'' Ponieważ te dwa modele keyboardów raczej nie różnią się wyglądem, na pewno różni je charakterystyka sprzętu, ze tak powiem. Nie znam się zupełnie na technicznej stronie instrumentów. Mam myślę pewne predyspozycje wokalne i do tego właśnie chciałabym kupić klawisze. Jak wspomniałam wyżej, nie znam się na modelach. Jeśli chodzi o te modele keyboardu YAMAHA to czytałam od strony technicznej jak to wygląda, ale kompletnie się na tym nie znam i nic mi to nie mówi. Natomiast jeśli chodzi o kwoty, to ok już od 1000 zł wzwyż można kupić takie modele. Chce zacząć przygodę z wokalistyką, instrumentami więc nie szukam czegoś z wysokiej półki powiedzmy w cenie 3k. Raczej interesowałaby mnie ta ścieżka czysto hobbystycznie.
Co więcej o wyżej wspomnianych modelach możecie powiedzieć? Czy ta ''marka'', firma keyboardów jest dobra, sprawdzona?
O jakim zakupie keyboardu myśleć jeśli chciałabym zajmować się muzyką hobbystycznie i bardziej dla siebie? Występy myślę, że też bym chciała wcielić w życie, ale to jakbym doszła do wprawy i rozwinęła skrzydła z muzyką i śpiewem.
Byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź, a najbardziej za odpowiedzi osób doświadczonych w tej materii.
Dziękuje bardzo za każdą odpowiedź