Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Sprzedam SAMPLE DRUM do Yamaha GENOS TYROS 3/4/5 PSR S - 770 S- 970 S- 775, S-975

Awatar lavado
    Amator
    Aktywność na forumO użytkownikuReputacja

Sprzedam SAMPLE DRUM do Yamaha GENOS TYROS 3/4/5 PSR S - 770 S- 970 S- 775, S-975

WitamSprzedam SAMPLE DRUM [perkusje] do Yamaha GENOS , TYROS 3/4/5 , PSR S - 770, S- 970, S- 775, S- 975.OFERTA zawiera SET ZNAKOMITYCH brzmien perkusyjnych wykonanych z najlepszych wtyczek VSTWystarczy podłozyc pod style czy midi i graja bez obróbki.JUZ DZIS MOZESZ MIEC W SWOIM KLAWISZU STUDYJNE BRZMIENIE !!!DEMO i link do aukcji Ponizej:

Awatar lavado
    Amator

Awatar lavado
    Amator
    Lub dostepne na moim koncie you tube https://www.youtube.com/channel/UClR...893ae3dpcILzOA W razie pytan prosze pisac; lavado@o2.pl lub tel 661 942 176 Kolejny set z samplami juz w przygotowaniu :]. Pozdrawiam Slawek Lavado

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprzątam
    Cytat lavado napisał/a: Zobacz posta
    Lub dostepne na moim koncie you tube https://www.youtube.com/channel/UClR...893ae3dpcILzOA W razie pytan prosze pisac; lavado@o2.pl lub tel 661 942 176 Kolejny set z samplami juz w przygotowaniu :]. Pozdrawiam Slawek Lavado
    Kolega kupil na korga i sie zalamal...na sd-9 tez wiekszosc lipa jak dla mnie jakby mi tak mial brzmiec to bym go niekupil ,dobrze pliki robi camaro a na sd-9 ---midi 24--- sa ok. twoje tylko niektóre sa niezle a tak to trzeba by je przerabiać,ja tam wole poprzerabiac z Audyi na sd-9 lepiej mi to chodzi niz te u Ciebie na stronce

Awatar Sylwek FX
    Nowicjusz
    Ja się tylko zapytam czy to jest legalne? To są sample z wtyczek, czyli ktoś jest autorem tych sampli, ktoś je nagrał a Ty je zedytowałeś zapisałeś na inny format i tytułujesz jako swoje. A co w przypadku barw? zakładając że sampluję barwę np.pan flute z wtyczki vst, dodam efekt i porobię warstwy i zapiszę na format np.Korga, to jest to moja barwa i mogę tym handlować? Proszę o wyjaśnienie jak to nie problem, bo być może coś źle rozumuję.

Awatar zoltar
    Ja tu tylko sprzątam
    Cytat zoltar napisał/a: Zobacz posta
    Kolega kupil na korga i sie zalamal...na sd-9 tez wiekszosc lipa jak dla mnie jakby mi tak mial brzmiec to bym go niekupil ,dobrze pliki robi camaro a na sd-9 ---midi 24--- sa ok. twoje tylko niektóre sa niezle a tak to trzeba by je przerabiać,ja tam wole poprzerabiac z Audyi na sd-9 lepiej mi to chodzi niz te u Ciebie na stronce
    Ketron Sd-9 ma najlepsze próbki brakuje kogoś kto by robil na ten zacny instrument style uzytkowe,ten klawisz wszystko zamiata brzmieniem ale brak dobrych plikow na niego

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów