Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Electro Voice EVOLVE 50 - opinie

Awatar sebekdj
    Nowicjusz
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Łódź

Electro Voice EVOLVE 50 - opinie

Cześć! Jestem bardzo ciekawy opinii na temat tego zestawu. Co o nim sądzicie? Komentarze są głównie na stronach zagranicznych i najczęściej są pozytywne lub nawet bardzo dobre. Jak dla mnie wielką zaletą systemu jest jego niesłychana mobilność. Czy ktoś testował ten zestaw, może ktoś go posiada, a może wie gdzie jest dostępny do odsłuchu? Zastanawiam się nad wymianą nagłośnienia z serii 2 x JBL PRX 712/718 na coś w stylu 2 x Evolve 50. Prowadzę imprezy na różnych salach, jednak najczęściej ilość gości mieści się w przedziale 50-250. Muzyka wyłącznie odtwarzana, przekrój repertuarowy bardzo zróżnicowany. Z góry dziękuję kolegom za dyskusję. Wszelkie opinie mil widziane. Pozdrawiam
    ...:: SEBEKDJ ::... http://www.fb.com/sebekdj ...:: SEBEKDJ ::...

Awatar RafU
    Prawa ręka mafii
    Polkowice
    Ten system nadaje sie tylko na konferencje, i to max 50 osob. Przy 250 osobach na sali zapomnij, ze przebije sie dalej w parkiet niz 7-8m

Awatar andreokz
    Nowicjusz
    Wieluń
    Witam. Grałem kiedyś imprezę jako DJ na imprezie aktywnym zestawem nagłaśniającym firmy Pol Audio DJ 2100, czyli bardzo podobny do Evolve 50 i powiem tak, czegoś mi brakowało ... Osobiście uważam, że kolumna dwudrożna 12 ' + 1' x 2 szt. + subwoofer będzie grało to dużo lepiej. Ja wiem, że zajmuje to mało miejsca, lekkie, poręczne i mobilne nagłośnienie, ale coś nie bierze się z niczego. Chcesz nagłośnić imprezę na 200 osób, sprzęt musi być konkretny. pozdrawiam
    Wynajem scen, nagłośnienie imprez, obsługa muzyczna DJ https://www.kalemba.pl

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów