PDA

Zobacz pełną wersję : Audya - podłączenie pod komputer

JARECZKO
06-01-2014, 15:38
Mam takie pytanie mianowicie, podłączyłem moją audye pod komputer za pomocą portu USB i komputer rozpoznał dysk zewnętrzny zainstalował sterowniki, wyświetlił że dysk działa prawidłowo itd.
W audya pojawił sie komunikat na ekranie " USB connected " jednak po chwili to okno z tym napisem znika i klawisz przechodzi w normalny tryb pracy tak jak po normalnym uruchomieniu.

W komputerze powinno wyskoczyć okno z możliwością otwarcia dysku jednak problem polega na tym że nie mogę otworzyć dysku Audya z zasobów komputera lokalnego.

Dlaczego ?? Czy coś zrobiłem źle ??

HEINEKEN
06-01-2014, 15:40
zajrzałeś do instrukcji obsługi?

padre
07-01-2014, 08:27
zmień przewód usb bo on jest problemem (ogólnie im krótszy tym lepiej)

JARECZKO
07-01-2014, 17:52
zajrzałeś do instrukcji obsługi?

Zrobiłem tak jak w instrukcji

JARECZKO
07-01-2014, 17:53
zmień przewód usb bo on jest problemem (ogólnie im krótszy tym lepiej)

Tego nie wziąłem pod uwagę, sprawdzę to i dam znać ;)

Mustafa
07-01-2014, 18:51
Jak Padre pisze, sprawdź inny przewód USB i przyczyną może być jeszcze port USB w kompie ;) Radzę też go sprawdzić, bo zdarza się że port z jakichś powodów też gubi styk. Przyczyną może być naderwany port na płycie głównej lub zaśniedzenie styków.

angol
08-01-2014, 10:07
Sprawdź jakie masz ustawienia w instrumencie, wejdź w MENU > Midi > Utility i USB Midi, ten komunikat odpowiada za łączenie instrumentu jako sterownik midi lub jako narzędzie dysku, czyli partycję w komputerze.

JARECZKO
12-01-2014, 19:54
Jednak problem tkwił w kablu USB, podłączyłem innym kablem i wszystko działa jak należy :)

Wielkie dzięki koledzy za pomoc ;)