PDA

Zobacz pełną wersję : DR Neon Multicolour

puzzleband
11-06-2014, 19:37
Ostatnio testowałem te struny. Rozmiar 10-46.
Prezentują się ładnie.
Ważniejszą kwestią jest jednak brzmienie i tu jest tragicznie. Strasznie matowe i suche brzmienie. Struny kleją się do palców a zrobienie slide'a wymaga bardzo dużego skupienia żeby palec nie zatrzymał się w połowie...
Po dwóch imprezach granych dzień po dniu na 1/4 długości strun kolorowa powłoka zniknęła.
Ogólnie - omijać szerokim łukiem :)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

adamus112
11-06-2014, 20:26
Dokładnie o takich swoich wrażeniach kiedyś pisałem. Tylko u mnie do drugiego grania nie dotrwały, a chyba nawet po próbie ściągnąłem.
Teraz założyłem Cleartone i o ile brzmienie dobre, to dość szybko zczerniały. Nie wiem, czy przy tym powłoka też się starła.
Elixiry pod tym względem zdecydowanie lepsze długo są jasne. Chyba że to moje ph takie kwaśne.:)

magdaes
12-06-2014, 20:17
Struny DR jak dla mnie ogólnie są jakąś porażką, nie mówię tu tylko o neonach ale też o zwykłych bez kolorków.Wszystkie brzmią chłodno i bez charakteru.Już takie daddario
You can see links before reply
Które są tanie jak barszcz są o wiele lepsze.Ale jak już mowa o strunach to najlepsze jakie miałam w gitarze to GHS.Gorąco polecam, są bardzo żywotne, długo zachowują świeżość i co najważniejsze, są bardzo podatne na artykulacje.