PDA

Zobacz pełną wersję : Jak brzmią style disco polo dance Ketrona SD5?

dess
06-12-2014, 20:14
Na prośbę jednego z kolegów zamieszczam próbkę możliwości brzmieniowych w nurcie disco polo dance Ketrona SD5.
Są to tylko i wyłącznie style + plumkanie. Nagrywane na szybko, są pomyłki, ale nie o popis tu chodzi.
Nie mam pojęcia o home recordingu, ale też nie o to chodzi.
Nie są to czyste style fabryczne, trochę jest obrabianych przeze mnie, coś z innych klawiszy, dwa style są zakupione od Camaro.
Te klimaty to nie jest najmocniejsza strona Ketrona, ale kolega chciał posłuchać, więc wrzucam.
Publicznie dlatego, że może ktoś jeszcze będzie chciał posłuchać przy okazji, w zamian za moje dobre chęci proszę pianistów o powstrzymanie się przed linczem mojej skromnej osoby.

You can see links before reply

piotrek23
07-12-2014, 00:06
Oczywiście przesłuchałem całe, dzięki:) Ja tam pomyłek żadnych nie zauważyłem;)
Poradziłeś sobie z disco-polo na tym Ketronie! Jedyne czego mi brakowało to gitarki i właśnie zastanawiam się dlaczego??- nie ma dobrych w SD5? Na Audicy + gitary to już byś chyba robotę zrobił, chyba że też nie ma zbyt dużo do disco-polo:) W każdym razie klawisz + saks + gitara i jest lux!

Pozdro!

ralph91p
07-12-2014, 00:24
No niestety, dance/disco nie jest mocną stroną Ketrona, co słychać na powyższym nagraniu. Żeby było jasne - nie uważam brzmienia Ketrona w tych klimatach za tragiczne, ale znacznie lepiej radzi sobie on w innych stylach. Miałem kiedyś SD1 i mam do niego wielki sentyment :)

the_boss81
08-12-2014, 15:34
Ralph, nie zapominaj proszę, że SD5 już do nowości nie należy - mimo tego jak dla mnie nawet przy DP wstydzić się NA PEWNO nie trzeba. Pozdro ;)

ralph91p
08-12-2014, 15:38
Ralph, nie zapominaj proszę, że SD5 już do nowości nie należy - mimo tego jak dla mnie nawet przy DP wstydzić się NA PEWNO nie trzeba. Pozdro ;)

Dlatego napisałem, że nie uważam tego brzmienia za tragiczne. Po prostu mocną strona Ketrona są inne klimaty :)

systemband
29-01-2015, 22:51
Brzmi b.dobrze szczególnie sekcja gorzej barwy synt. do tego na drugą klapę jakis d.syntezator do barw i niebardzo ci jakis keyboard podskoczy brzmieniem