PDA

Zobacz pełną wersję : AUDYA - dziwne zachowanie

pjuraszek
12-08-2015, 15:20
Witam
Od jakiegoś czasu z moim Ketronem zaczynają się dziać dziwne rzeczy, np. czasami milknie prawe wyjscie z klawisza, zmiana kabli oraz kanału w mikserze nic niedaje, jedynie ponowne uruchomienie klawisza. Innym razem gdy podczas odtwarzania utworów mp3 chcę załadować styl, to muzyka automatycznie podgłaśnia się, myślałem że niechcący sam podgłośniłem, ale gdy obie sytuacje powtórzyły się kilka razy, zawsze podczas uruchamiania stylu, stwerdziłem, że to wina klawisza.
Czasami jeszcze nie łapie zapisanych zmian tonacji w mp3 i odtwarza w oryginalnej tonacji, niekiedy również podkład z drugiego odtwarzacza mp3 jest strasznie zniekształcony, zawze po restarcie klawisza, wszystkie problemy ustają.
Chciałbym zapytać czy ktomuś z Was również przytrafiły się podobne przypadki i jak temu zaradzić.
Dodam, że posiadam soft 4.2b

padre
12-08-2015, 18:36
zaktualizuj do najnowszego

pjuraszek
24-08-2015, 19:14
Mam jeszcze pytanie odnośnie tej akutalizacji, poniweważ gdy już skopiuję do klawisza plik i uruchamiam go ponownie nic się niedzieje, tak jak by niewidział tegu pliku z aktualizacją, próbowałem ponownie wagrać obecną wersję, czyli 4.2b i wtedy wszystko aktualizuje się poprawnie, lecz gdy ponownie wrzucę nowszą wersję znowu nic się niedzieje.

padre
25-08-2015, 20:05
a jak to robisz? z łapy to wrzucasz czy programem?

pjuraszek
02-09-2015, 00:30
Już wszystko działa, okazało się, że przy uruchamianiu klawisza zamiast przycisku F10, należy trzymać F6, co jest napisane jedynie w instrukcji do wersji 5.3d