PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Ketronem? Napisz do S.O.S KETRON

HEINEKEN
07-04-2016, 15:52
Instrumenty marki KETRON są w Polsce bardzo dyskryminowane za sprawą braku fachowej obsługi POSPRZEDAŻOWEJ. Klienci boją się kupić Audyę lub SD7 bo: "wiesza się, nie ma softu a jak już jest to nikt nie powie jak go poprawnie wgrać" a jak się coś popsuje to serwis z góry chce wymieniać płytę główną (oczywiście za gruuubą kasę) zamiast zwyczajnie przeflashować system :) DOŚĆ!

Uruchamiamy program S.O.S KETRON.

O co chodzi? Pomożemy Wam z:
- aktualizacją softu
- wgraniem nowych podkładów, stylów itd.
- konfiguracją instrumentu
- naprawą pogwarancyjną, która nie musi kończyć się wymianą płyty głównej!

Udowodnimy, że instrumenty Ketron to bardzo solidni w akcji "partnerzy"!

Instrumenty zakupione u nas wchodzą do programu z automatu.

Pytania najlepiej kierować pod adres: ketron@klawiszowe.pl

You can see links before reply

sados
07-04-2016, 21:00
No i elegancko :)

czarek2502.81
07-04-2016, 23:30
Brawo - oby nie działało to jak polskie forum ketrona :)

mentor69
20-04-2016, 18:04
Pomysł naprawdę:580: w dechę. A co z instrumentami nie zakupionymi u Was? (Nad czym bardzo ubolewam:( )

darex1411
07-05-2016, 14:54
Witam,i co z Ketronem ? Camaro ma juz nierobić plików na Ketrona niema zadużo chętnych i poprostu nieopłaca się,czy jeszcze ktoś robi style na ten instrument?

HEINEKEN
08-05-2016, 23:37
Pomysł naprawdę:580: w dechę. A co z instrumentami nie zakupionymi u Was? (Nad czym bardzo ubolewam:( )

Dla instrumentów niezakupionych u nas program jest płatny (coś na styl wpisowego lub płatność za poradę - do wyboru).

HEINEKEN
08-05-2016, 23:38
Witam,i co z Ketronem ? Camaro ma juz nierobić plików na Ketrona niema zadużo chętnych i poprostu nieopłaca się,czy jeszcze ktoś robi style na ten instrument?

Ależ oczywiście ;)

Wyposażamy w nie np. zakupione u nas instrumenty

darex1411
09-05-2016, 06:07
ale zależy jakie style pod konkretne utwory ? ja jednak po dlugim namyśle kończę zabawę z Ketronem 0 wsparcia niema co sie meczyć dalej

tOOmek01
14-05-2016, 00:02
Szczerze powiedziawszy zastanawiam się nad tym czy nie zacząć robić styli na Kejtka. W najbliższym miesiącu wszystko się okaże czy dam radę się tego podjąć.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

czarek2502.81
14-05-2016, 10:08
Szczerze powiedziawszy zastanawiam się nad tym czy nie zacząć robić styli na Kejtka. W najbliższym miesiącu wszystko się okaże czy dam radę się tego podjąć.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Trzymam kciuki - instrument jest bardzo fajny a nam potrzebnych styli do niego jak na lekarstwo :) A myślę że potrzeba duża...

darex1411
01-06-2016, 17:22
Tak zgadza sie instrument jest fajny tylko brak wsparcia ,brak styli i może sie okazac że poprostu sie nieopłaca robić tak jak do tej pory ,ja przesiadłem się na T4 ale na górę b.chętnie bym kupił Ketrona wypadał by cos mieć na zapas

padre
01-06-2016, 18:05
to kup i jak bedziesz miał problem skorzystaj z oferty

AudyJay
24-09-2016, 18:19
Na ketron Audya jest styli bardzo dużo gorzej ze starymi modelami tak jak; SD1

AudyJay
24-09-2016, 18:22
Jak ma ktoś problem z Ketron Audya zapraszam do mnie.
Są to zwykle banalne problemy, zwykle niewiedza, zbyt okrojona instrukcja obsługi.
Ale to najlepszy Arranzer na świecie.

M a x i m
25-09-2016, 11:36
Są to zwykle banalne problemy, zwykle niewiedza, zbyt okrojona instrukcja obsługi.

Ale po co? Po to abyś tak jak na jednym z zaprzyjaźnionych forów odpisał cyt:
Robiłem rożne eksperymenty, aż doszedłem, o co chodzi, wiec eksperymentujcie a pewnego dnia dojdziecie do tego samego i przyznacie rację ze to faktycznie była nasza wina. Jest to naprawdę banalna sprawa, dlatego musicie dojść sami do tego, co robicie nie tak?

zoltar
25-09-2016, 22:02
Ale to najlepszy Arranzer na świecie.

Najlepszy aranżer możliwe miałem Audya sprzedałem i mam Tyrosa 4 byc może brzmieniowo jest lepsza Audya do muzyki klasycznej do disco itd.Tyros 4,5 choc na Audya tez porobiłem dobre zestawy perkusyjne jednak brak styli pod konkretne utwory zdecydował o zakupie Tyrosa 4 który też ma większe mozliwości i tez da sie dobre brzmienie na nim wykręcić.U mnie w zespole kazdy powiedział że podoba mu sie lepiej brzmienie Tyrosa 4 moze dlatego że sa dobrze zrobione bebny do Dp i style pod konkretne utwory,ja wiem jak Audya potrafi zabrzmiec ale tylko jak ktos mi kiedys napisał w kilku stylach -utworach i zgadzam się teraz z tym,Tyros 4 jest bardziej wszechstronny i bardziej poręczny na chałtury

zoltar
08-10-2016, 15:57
Najlepszy aranżer możliwe miałem Audya sprzedałem i mam Tyrosa 4 byc może brzmieniowo jest lepsza Audya do muzyki klasycznej do disco itd.Tyros 4,5 choc na Audya tez porobiłem dobre zestawy perkusyjne jednak brak styli pod konkretne utwory zdecydował o zakupie Tyrosa 4 który też ma większe mozliwości i tez da sie dobre brzmienie na nim wykręcić.U mnie w zespole kazdy powiedział że podoba mu sie lepiej brzmienie Tyrosa 4 moze dlatego że sa dobrze zrobione bebny do Dp i style pod konkretne utwory,ja wiem jak Audya potrafi zabrzmiec ale tylko jak ktos mi kiedys napisał w kilku stylach -utworach i zgadzam się teraz z tym,Tyros 4 jest bardziej wszechstronny i bardziej poręczny na chałtury

Ale mysle kupic na przyszły rok Audya 5 na drugi parapet brakuje mi jednak tego tłustego brzmienia dzien roboty i mam przywrócony instrument do poprzedniego stanu pliki wszystkie mam pozgrywane i registracje oraz style,Ketron to Ketron a Tyrosa4 zostawię niebede sprzedawal przyda sie do Dp

AudyJay
19-10-2016, 11:40
Ketron Audya niema sobie równych.
Co jest podstawą Żywego składu? sekcja rytmiczna czyli Bębny bas a w Ketron Audya tak bębny jak i bas są najlepsze na świecie,bo są nagrane żywe bębny żywe basy, do tego Live Guitar.
Tak Korg jak i Yamaha są dobrze pilnowane aby żadna niewygodna opinia na temat ich produktów nie pojawiała sie, na żadnym forum, dlatego wszystko zamiatane jest na bieżąco pod dywan, ludzie nie są świadomi tego co kupują - takie czasy!!!
Dlatego aż tyle jest wystawianych 1-3 miesiecznych do sprzedaży nowych instrumentów Nowy Korg PA4X, Tyros5
Ketron nie stosuje tego typu praktyk bo wie że ma najlepsze produkty, wiec nie musi, bo uważają że z czasem ludzie się przekonają sami do tego co najlepsze.
Ketron Audya znam na wylot, a teraz chętnie wy testuję nowego Ketron SD9, zobaczymy co jest wart?

the_boss81
20-10-2016, 08:38
Też zawsze uważałem, że Ketron jest taki fajny, ale po awarii na szybko coś mnie pchnęło w kierunku Pa4X i jestem ciągle pod wrażeniem jak dobrze Korg "€žodrobił lekcje". Wiadomo, że zawsze ludzie będą na forach pisywali, że firma X jest taka naj naj naj naj lepciejsza, a firma Y czy Z taka żadna itp. itd. Każdy kto zachował choć trochę obiektywizmu od dawna wie, że używanie twardych określeń lepszy/gorszy przy flagowcach jest nie na miejscu, bo każdy ma lepsze i mniej dobre strony. Idealnie byłoby mieć 3 w 1, co oczywiście nie jest możliwe… :D
Ja, jako swego czasu zapalony Ketronowiec, aktualnie powiem bez ogródek, że nie zamienię swojego Korgusia ani za 2 Ketroniki - ale to głupia gadka, bo ktoś inny powie to samo o swoim instrumencie innej firmy - oby tylko mówił to z przekonania, a nie chęci/potrzeby podniesienia ego - i tego chyba wzajemnie możemy sobie pożyczyć...

dcg
20-10-2016, 10:14
Własnie wczoraj dzwonił do mnie kumpel, który zrezygnował z Audya, na rzecz Yamahy, a to za sprawą: zawiech, niepewnego działania, ładowania itp.
Dostrzegł, jak mówił zalety tego modelu, ale nie na tyle, żeby sobie nerwy szarpać i grać z duszą na ramieniu.
Samo wykończenie techniczne również pozostawiało wiele do życzenia, np. odpadł przycisk od kontrastu wyświetlacza.

padre
20-10-2016, 15:46
Ketron Audya niema sobie równych.
Co jest podstawą Żywego składu? sekcja rytmiczna czyli Bębny bas a w Ketron Audya tak bębny jak i bas są najlepsze na świecie,bo są nagrane żywe bębny żywe basy, do tego Live Guitar.
Tak Korg jak i Yamaha są dobrze pilnowane aby żadna niewygodna opinia na temat ich produktów nie pojawiała sie, na żadnym forum, dlatego wszystko zamiatane jest na bieżąco pod dywan, ludzie nie są świadomi tego co kupują - takie czasy!!!
Dlatego aż tyle jest wystawianych 1-3 miesiecznych do sprzedaży nowych instrumentów Nowy Korg PA4X, Tyros5
Ketron nie stosuje tego typu praktyk bo wie że ma najlepsze produkty, wiec nie musi, bo uważają że z czasem ludzie się przekonają sami do tego co najlepsze.
Ketron Audya znam na wylot, a teraz chętnie wy testuję nowego Ketron SD9, zobaczymy co jest wart?
Facet jak bedziesz walił w kółko te teksty w każdym temacie czy ma on związek czy nie Twoje dni są policzone.

AudyJay
20-10-2016, 17:03
Własnie wczoraj dzwonił do mnie kumpel, który zrezygnował z Audya, na rzecz Yamahy, a to za sprawą: zawiech, niepewnego działania, ładowania itp.
Dostrzegł, jak mówił zalety tego modelu, ale nie na tyle, żeby sobie nerwy szarpać i grać z duszą na ramieniu.
Samo wykończenie techniczne również pozostawiało wiele do życzenia, np. odpadł przycisk od kontrastu wyświetlacza.
Co do Zwiech jak to kolega określił, od ostatniej Aktualizacji to jest jakieś rok temu niema żadnych Zwiech
A co do pokrętła od kontrastu, to jest raczej rzeczą niemożliwa jedynie gdyby uderzył czymś to tak, wszystko siła można urwać?

PawelMusic1989
20-10-2016, 17:38
Ja nie wiem ludzie chyba mają łopaty zamiast rąk. Jak można wyrwać pokrętło od kontrastu. Mam 6 lat audyie i żadnych problemów.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

dcg
21-10-2016, 10:28
Nie wyrwał, samo wypadło, właśnie i to z nowego instrumentu, nie po kimś.

Kiedyś, po kilku latach widziałem swojego odsprzedanego niegdyś Rolka D10.
Myślałem, że klęknę z żalu, bo wiem ile mnie kosztował, a jeszcze ściągany za marki zachodnie od Langowski Music Berlin.
Niektórzy chlewy mają lepiej utrzymane.

padre
21-10-2016, 12:43
Panowie walicie off topem
Załóżcie temat wypadające cześci z ketrona i tam AudyJay bedzie miał raj ;)
A tym co wypadają elemety niech wyślą do Heniutka i zrobi im w dobrej cenie ;)

LOOcek
21-10-2016, 12:57
Ten AudyJay to czasem nie marketing szeptany od dystrybutora? Bo nie wierzę że zwykły śmiertelnik może tak włazić w dupę zupełnie bezinteresownie...

I jeszcze to SEOwskie wytłuszczanie fraz kluczowych

padre
21-10-2016, 13:13
Ten AudyJay to czasem nie marketing szeptany od dystrybutora? Bo nie wierzę że zwykły śmiertelnik może tak włazić w dupę zupełnie bezinteresownie...

I jeszcze to SEOwskie wytłuszczanie fraz kluczowych
Uwierz że nie, Hucuł niestety

LOOcek
21-10-2016, 15:41
Masz Ci los...

Mustafa
21-10-2016, 17:20

zoltar
21-10-2016, 23:20
Audya niezla ale niema repertuaru co z tego że fajnie brzmi jak niema styli a samemu to sobie można...troche porobić ale ogólnie zostaje bez wsparcia producenta,Tyros 4-5 natomiast brzmi tez dobrze lecz inaczej twardo bardziej możliwe że troche gorzej ale to trudno porównac , w Dp jednak niema konkurencji i ma lepszy srodek od Audya Ketron ma przestarzaly.Slyszałem opinie że Tyros 4 brzmi zle na paczkach? u mnie jest odwrotnie brzmi lepiej na nagłosnieniu i to b.dobrze,dlatego nieslucham juz g opinii ludzi ktorzy byc może niepotrafia klawisza ustawić,dlatego nie Tyros tylko psr polecam

dcg
22-10-2016, 13:07
Klawiszowiec do Zenka ma Audya, a nie tam żadnego Tyrosa :P

zoltar
22-10-2016, 17:48
Klawiszowiec do Zenka ma Audya, a nie tam żadnego Tyrosa :P
Ja widziałem też Gw-8 :P

the_boss81
22-10-2016, 20:16
Poco taka droga atrapa...? :/

Andi
22-10-2016, 20:45
Prawie jak z chaltura:
- sprzetu za 40 000 ZL
- auto za 4000 Zl
- a granie za 400 Zl. :D
Oczywiscie nie dotyczy to Zenka on moze sobie na tego typu atrapy pozwolic.
Pozdrowienia:
Andi

AudyJay
04-11-2016, 13:50
Co do Styli na Audya, to bardzo ładnie chodzą nowe style z SD7, tak nowocześnie, polecam.

czarek2502.81
05-11-2016, 12:45
Czy spotkał się ktoś z plikiem definicji instrumentów pod Cubase'a do Ketrona MJ+
Pozdrawiam
czarek2502.81