PDA

Zobacz pełną wersję : Ketron SD9

HEINEKEN
27-10-2017, 15:01
Zakończyła się pierwsza, ogólnopolska trasa promująca nowego Ketrona SD9.
FX MUSIC - dystrybutor instrumentów tej marki, odwiedził kilkanaście polskich miast.
Ktoś z Was był uczestnikiem takiego pokazu? Może kupiliście już SD9? :) Pochwalcie się.

Opinie na temat instrumentu mile widziane. Jak wypada w porównaniu do SD7 czy Audya?

HEINEKEN
27-10-2017, 15:03
UWAGA! Niespodzianka!

Wśród wszystkich osób, które zabiorą głos w dyskusji rozlosowana zostanie fajna koszulka z KETRONEM SD9 oraz gadżety związane z marką :)

Sponsorem upominków jest firma FX Music.

dancefloor
27-10-2017, 21:29
Ja byłem uczestnikiem pokazu, byłem mile zaskoczony brzmieniem Ketrona, udało mi się nawet przez chwilę na nim pograć.
Ogolnie klawisz został bardzo fajnie zaprezentowany, zszokowały mnie brzmienia , szczególnie akoredonów, dęciaków i meeega Tamburyno, kto był na pokazie wie o co chodzi :)
Pozatym nowe brzmienie stylów i brzmień dance są na najwyższym poziomie, po prostu zmiatają z nóg. Co jest bardzo przydatne w ówczesnej muzyce.
A edycja i tworzenie styli w bardzo szybkim tempie sa niewiarygodnie proste.
Ogolnie klawisz miód malina, jak dla mnie, dotykając go i biorąc udział w prezentacji w sumie niczego mi nie brakowało. A wiele rzeczy mnie zaskoczyło, np jakie formaty da się odtworzyć tym keyboardem, np: mp4 i avi,
A klawiaturka baardzo przyjemna w dotyku i podczas grania.
Ogolnie prezentacja była bardzo proedukacyjna.
Każdy nowy produkt na rynku powinien być własnie tak prezentowany.